Одноразка для салонів краси
Жіночий журнал

 Листівки з днем Святого Валентина

Листівки з днем Святого Валентина - 3.7 out of 5 based on 18 votes

Відбірні листівки з днем Святого Валентина українською мовою

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (18 Votes)

Листівки з днем Святого Валентина

Вітальні листівки з днем Святого Валентина

Найкращі листівки з днем Святого Валентина

Картинки з днем Святого Валентина

Вітальні картинки з днем Святого Валентина

Красиві листівки з днем Святого Валентина

Анімаційні картинки з днем Святого Валентина

Привітання з днем Святого Валентина

Вітальні листівки з днем закоханих

Картинки валентинки

Листівки до дня всіх закоханих

Анімаційні листівки з днем Валентина

Красиві валентинки

Листівки валентинки

Картинки українською мовою до дня Святого Валентина

Картинки з Валентином

Гіфки з днем святого Валентина

Яким подарунком привітати на день Святого Валентина

Привітання на  Валентинов деньЧому не треба дарувати на День святого Валентина дорогі подарунки?

Згадайте традиції цього свята: на День всіх закоханих обмінюються "валентинками". А у наш час інтернету валентинки виглядають як віртуальні листівки до дня Святого Валентина.  Священик Валентин допомагав розлученим закоханим обмінюватися любовними записочками, які і стали називати "валентинками". Тому в цей чудовий день не варто дарувати щось захмарне за ціною і розмірами: досить надіслати коханій людині гарну любовну листівку. 

Чому не варто дарувати на день усіх закоханих сувеніри?

До сувенірів взагалі варто завжди ставитися дуже обережно. Вибирати їх потрібно, що називається, до місця: якщо у вашої улюбленої людини є потяг до певних "штучок", то вона, безсумнівно, буде радіти. Але найчастіше ці сувеніри марно стоять на поличках, припадають пилом і викликають сум, бо місце займають, а сенсу жодного. І не викинеш: кохана людина образиться.

А що мені робити, якщо я все-таки хочу подарувати подарунок?

Дарувати. Хто вам це може заборонити? Найголовніше, щоб ваше бажання порадувати близьку людину виникало не тільки на червоні дати.

Ось вам невеличка добірка ідей для подарунку на день Святого Валентина: 

  • 1. Романтична вечеря. У кризові часи, які у нас не закінчуються, цілком відмінний подарунок. Ви можете запросити своє кохання до кафе або ресторану або приготувати сюрприз, замовивши смачну вечерю додому, красиво сервірувати стіл, та запалити свічки.
  • 2. Романтична подорож удвох. Провести вихідні в санаторії або турбазі недалеко від міста тільки удвох - що може бути краще?
  • 3. Танцювальний майстер-клас. По-перше, дівчата точно зрадіють такому подарунку. По-друге, багато хлопців мріють навчитися гарно танцювати, але соромляться в цьому зізнатися. А тут йому буде цікаво.
  • 4. Фотосесія. По-перше, красиві фотографії себе коханого сподобаються абсолютно всім - і хлопцям, і дівчатам. По-друге, красиві знімки - це пам'ять на все життя. До того ж, фотосесія може бути не тільки для двох, але й сімейна, з дітьми.
  • 5. Політ повітряною кулею. Романтично і чудово.
  • 6. Похід в кіно. Не у всіх є час та можливість вирватися у звичайний день в кіно. А на День всіх закоханих навіть "глибоко одружене" подружжя може сходити в кіно і відчути себе на побаченні.