Смішні та прикольні листівки на 8 березня

Листівки з 8 березня

Привітання з 8 березня

Картинки з 8 березня

Листівки з 8 березня українською

Картинки з 8 березня українською

Вітання з 8 березня

Вітальні листівки з 8 березня

Листівки зі святом 8 березня

8 березня

Прикольні листівки з 8 березня

Прикольні картинки з 8 березня

Прикольні привітання з 8 березня

Прикольні вітання з 8 березня

Приколи з 8 березня

Смішні картинки з 8 березня

Відео з гарними привітаннями до 8 березня

Як святкують 8 березня в інших країнах

8 березня можна бачити чоловіків, які нишпорять магазинами навіть більше, ніж самі жінки. Вони придивляються, шарудять гарною обгорткою і щось купують в ювелірних магазинах, очманівши від місцевих цін. До речі, не тільки наші українські чоловіки стурбовані наближенням цього самого жіночого дня, але й сильна половина деяких багатьох інших країн світу. Але не в усіх країнах знадобляться прикольні листівки з 8 березня, бо свято це дуже різниться.

8  березня у Китаї

Північ Китаю. Потрапивши цього дня до Піднебесної, відразу можна згадати 8 березня радянського періоду. Уявіть урочисті збори в райкомі партії, на підприємстві або загальноміські збори. До того ж, на кожній урочистості привітання кращих представниць прекрасної половини людства, які найкраще відпрацювали минулого року, переможниць соціалістичних змагань. У Китаї це свято не відзначене червоним у календарі, проте як і в Україні, місцеві чоловіки так само ретельно підбирають подарунки для коханих жінок.

happy women`s day8  березня в Італії

Тут 8 березня - жіночий день. Однак прекрасна половина людства святкує його без чоловіків, у своїх власних компаніях в ресторані або кафе. Цей день чудовий привід відпочити від повсякденної суєти. До речі, в Римі - столиці Італії, жінки цього дня можуть подивитися чоловічий стриптиз безкоштовно.

8  березня у Франції

Французькі чоловіки якось занадто легко проскакують цей день. Вони не метушаться і не бігають магазинами у пошуках подарунків. Тут цей день офіційно вважається Днем боротьби жінок за свої права і не більше того.

8  березня у Німеччині

Німці зовсім забули про Клару Цеткін - родоначальницю міжнародного жіночого дня. Цей день вони практично не відзначають. Про нього тут згадують тільки в сім'ях східних німців, які жили на території колишньої НДР, а також в середовищі східноєвропейських емігрантів. Жінок тут вітають на День Матері.

8  березня в Японії

Цю дату японці не відзначають, хоча без уваги жінки всеодно не залишаються. 3 березня відзначається Свято дівчаток (свято персиків), а 14 березня тут відзначають Білий день, коли чоловіки дарують подарунки своїм коханим.