З Днем Підприємця: картинки, листівки, привітання

Підприємництво в Україні зародилося в період Перебудови. Це сталося після розпаду СРСР і повністю поглинуло ринок. Саме ринкова економіка дала поштовх розвитку бізнесу. Людям, які мають власну справу і допомагають державі розвивати економіку, присвячене професійне свято День Підприємця.

Цього дня, зазвичай, у столиці та інших містах України проходять святкові заходи, а також ярмарки та виставки, на яких представлені місцеві товари та послуги. У них беруть участь підприємці та представники влади. За особливі досягнення підприємцям вручаються разноманітні відзнаки, проходять концерти, присвячені Дню підприємця.

День підприємця України відзначається у вересні, в день на який припадає перша неділя цього місяця. 5 жовтня 1998 року другий Президент країни Л. Кучма своїм Указом No 1110/98 «Про День підприємця» ухвалив щорічне відзначення події.

Картинки з Днем Підприємця

Картинка з Днем Підприємця

 

Привітання з Днем Підприємця

 

Листівка з Днем Підприємця

 

Поздоровлення з Днем Підприємця

 

Гарні привітання з Днем Підприємця

 

Картинка вітання з Днем Підприємця

 

Привітання з Днем Підприємця українською мовою

 

Красиве поздоровлення з Днем Підприємця

 

Вітальна картинка з Днем Підприємця

 

З Днем Підприємця

 

Привітання з Днем Підприємців

 

Прикольні картинки з Днем Підприємця

Прикольна листівка з Днем Підприємця синочка

 

Прикольна картинка з Днем Підприємця

Хто святкує

Це свято відзначають всі підприємці малого та середнього бізнесу країни.

Історія свята

У формуванні Дня підприємця України не можна виділити якийсь один момент в точці відліку подій. Він був створений з метою відзначити важливу роль людей, які мають власну справу, бо саме вони мають величезний вплив на формування, становлення і процвітання економіки держави. Малий і середній бізнес підтримують всі гілки політичної влади і сили, а українське законодавство спрямоване на розвиток підприємницької діяльності.

Конституція як головний Закон України закріпила підприємництво правом громадян. Кожен житель країни, іноземець, лице усіх форм власності мають можливість вести бізнес, якщо він не суперечить закону або це переважне право не належить державі. А видані підзаконні акти «Про власність», «Про підприємства», «Про господарські товариства», «Про підприємництво» закріпили і, перш за все, створили підгрунтя для здійснення цього виду діяльності.

Цими законами України показала, що готова до створення нового економічно розвиненого суспільства і демократії.

Про професію

Підприємці - це люди, які мають власну справу у формі торгівлі або виробництва і отримують з неї прибуток. Однак, щоб стати бізнесменом, необхідні певні особистісні якості. По-перше, підприємець має обладати комунікабельністю і організаторськими здібностями. По-друге, він повинен бути професіоналом у тій сфері діяльності, в якій бажає відкрити власну справу. Крім цього, йому необхідно розбиратися в таких областях, як бухгалтерський облік, цивільне, податкове законодавство і так далі. І найголовніше, він має спокійно переносити стрес і вміти ризикувати.

Цікаві факти

Одне з найбагатших українських міст на кількість підприємців - це Харків. Незважаючи на мільйонну кількість жителів, які проживають у ньому, кожен 6-й харків'янин має відношення до малого і середнього бізнесу.