5 порад, як швидко схуднути в стегнах

Як швидко схуднути в стегнахШирокі стегна - це проблема, яка нерідко турбує, особливо людей з статурою типу груші. Як позбутися цієї проблеми? До вашої уваги 5 практичних порад.

1. Уникайте сидіння без перерви

Якщо ви проводите багато часу перед комп'ютером, намагайтеся, принаймні, кожну годину вставати та чепуритися. Ще краще було б відірватися від екрану та виконати хоча б кілька нахилів вліво-вправо. Пройдіться по кімнаті, щоб стимулювати кровообіг. Сидяча позиція сприяє утворенню целюліту.

2. Дотримуйтеся плану тренувань

Пам'ятайте, що тільки після 20 хвилин організм починає спалювати жир. Це мінімальна тривалість щоденних вправ, необхідних для отримання ефекту схуднення. Важливо, тренуватися регулярно. Пропускаючи навіть один день вправ, ви значно уповільнюєте весь процес схуднення.

3. Виконуйте відповідні вправи

Основними вправами, які ви маєте полюбити, бажаючи насолодитися стрункими стегнами є присідання і ножиці. Якщо ви не в змозі витримати виконання вправи ножиці, лежачи на спині, станьте на прямих ногах і повільно піднімайте одну з ніг вперед. Після 20 повторень поміняйте ногу.

Традиційними видами спорту, які дозволяють працювати над стегнами, є: їзда на велосипеді, плавання, біг, енергійні прогулянки.

4. Дієта

У боротьбі за стрункі стегна, забудьте про під’їдання між прийомами їжі, а також вживання солодощів та тваринних жирів. Обирайте продукти з високим вмістом білка та клітковини. Тоді ваші вправи для схуднення стегон та сідниць будуть ефективними. Виявляється, що більшість з нас дотримуються дієти в домашніх умовах, проте відразу забувають про неї, виходячи на роботу. Підготуйте заздалегідь здоровий сніданок чи обід, які ви зможете взяти з собою вранці.

Приблизні поради, як замінити інгредієнти на здорові:

білий хліб - хліб із цільного зерна

макарони – коричнева паста

рис - коричневий рис

шоколадний батончик – високобілковий батончик

солодкий напій - вода з лимоном та медом

5. Стрибки на скакалці

Цю вправу можна використовувати не тільки як розминку на тренуванні, але й виконувати її окремо. Стрибки зі скакалкою - це не тільки відмінна вправа на стрункі стегна, але й для всього тіла. Вона буквально витрушує з вас жир, і, крім того, чудово покращує загальний стан.