7 трав від глистів та паразитів

7 трав від глистів та паразитів

Гельмінти та інші паразити є сусідами з людиною задовго до появи фармацевтичних протигельмінтних препаратів. Як раніше, так і зараз для очищення організму від них ефективно використовуються трави. Гіркоти та інші речовини, які містяться в них, призводять до паралічу нервової системи гельмінтів і дозволяють створити несприятливі умови для їх життєдіяльності та розмноження. Курси прийому лікарських рослин можна проводити як за підтвердженого аналізами діагнозу, так і за наявності симптомів і просто регулярно для профілактики. Найчастіше проти глистів використовують наступні рослини.

Полин

Лікування глистів та паразитів полином ефективно завдяки вмісту в ньому гіркоти та туйону. Полин очищає організм від паразитів, а також призводить до активізації травлення і зміцнення імунітету. Використовувати його можна як у вигляді порошку, так і у вигляді відвару. Детальніше про те, як його готувати, читайте тут: https://liktravy.ua/ru/useful/articles/unikalni-vlastyvosti-polynu-vid-hlystiv. Також він добре комбінується з іншими лікарськими травами.

Пижмо

Пижмо містить туйон та ефірні масла. Під час його застосування необхідно стежити за дотриманням рекомендованого дозування, оскільки перевищення може мати негативні наслідки через токсичність рослини. Найбільш ефективне пижмо при ураженні аскаридами та гостриками.

Солодка

Солодка допомагає позбутися від паразитів, які поселяються в кишківнику, дихальній системі, а також сечівнику.

Гвоздика

Гвоздика - антипаразитарний засіб широкого спектра дії. Важливим є те, що використовувати її можна і дорослим, і дітям. Найбільш ефективним вважається порошкова форма, для цього достатньо перемолоти висушену гвоздику в кавомолці. Також можна робити відвари, а для профілактики додавати спецію до різних страв.

Кмин

Для профілактики та позбавлення від глистових інвазій легкого ступеня можна застосовувати кмин як приправу до страв. Ця рослина містить ефірні олії у високій концентрації, які створюють несприятливі умови для паразитів.

Ромашка

Такий простий засіб, як ромашковий чай, допоможе і в боротьбі з глистовими інвазіями. Ефективність цієї рослини можна пояснити вмістом гіркоти у великій кількості. Чай необхідно пити натщесерце протягом тижня. Ромашку можна застосовувати для лікування і профілактики, а також поєднувати з іншими травами.

Галега (козлятник)

Галега токсична, тому використовувати її краще під контролем фахівця. Як мінімум, потрібно стежити за своїм самопочуттям і в разі його погіршення зменшувати дозування.