Антицелюлітний масаж банками

Антицелюлітний масаж банкамиОстаннім часом масаж банками, як засіб позбавитися від целюліту, набирає все більшу популярність. Зробити його легко навіть в домашніх умовах, але одночасно це одне з найбільш ефективних засобів для боротьби з целюлітом першої та другої стадії. Допомагає він і на третій стадії, але в даному випадку антицелюлітний масаж банками в домашніх умовах вже не настільки ефективний - тут все індивідуально. Головна дія такого масажу в тому, що в процесі процедури між банкою і шкірою виникає вакуум. Вакуум в свою чергу здатний розм'якшити навіть дуже щільні жирові шари, поліпшити кровообіг і циркуляцію лімфи в проблемних зонах. Спеціальні баночки можна купити в аптеці. За допомогою антицелюлітного баночного масажу Ви зможете ідеально скорегувати фігуру, за умови регулярності процедур.

Техніка антицелюлітного масажу банками

Перш, ніж починати робити масаж необхідно розігріти м'язи і тіло. Для цього необхідно зробити кілька розігріваючих фізичних вправ або прийняти теплий душ.
Для того, щоб банки добре ковзали по тілу необхідно нанести на шкіру прості масажні масла або масажні масла з антицелюлітною дією. Один з непоганих варіантів масажного масла: 50 мл оливкової або лляної олії з додаванням 5 мл ефірного масла грейпфрута і 5 мл апельсинового масла.

Перед тим, як почати масаж гарненько протріть руки, інакше банка буде вислизати.
Антицелюлітний масаж банками необхідно робити круговими рухами за годинниковою стрілкою рухами знизу вгору.
Слідкуйте за тим, щоб тиск на шкіру не було надмірним. Вимірюється воно просто - шкіра не повинна бути втягнута в банку більш ніж на 1.5 см.
Сама техніка антицелюлітного баночного масажу проста - необхідно пересувати банку плавно і безперервно круговими рухами за годинниковою стрілкою знизу вгору. У всіх випадках завершальне масажне рух має проводитися в бік венозного відтоку. Якщо в процесі процедури порушилася герметичність банки, тобто простіше кажучи, Ви «відірвали» банку від тіла, то просто поставте її знову в тому ж місці і продовжуйте домашній антицелюлітний масаж.
У жодному випадку не масажуйте банками область паху, підколінну западину і верхню внутрішню частину стегон. Антицелюлітний масаж в домашніх умовах за допомогою банок цим зонам суворо протипоказаний. Це може серйозно порушити лімфоток.
Для кожної проблемної зони в домашніх умовах антицелюлітний масаж необхідно робити від 5 до 15 хвилин. Краще почніть з 5 хвилин для кожної проблемної зони і додавайте по 2 хвилини, поки не дійдете до 15 хвилин. 15 хвилин максимальне значення для баночного масажу вдома проти целюліту.
Дуже уважно стежте за своїми відчуттями. Масаж не повинен викликати сильних больових відчуттів. Зони уражені целюлітом, взагалі не люблять надмірного здавлення. Якщо Ви відчуваєте біль, то трохи ослабте захоплення банки.
Всього антицелюлітний баночний масаж вдома необхідно проводити курсом 10-12 процедур і перерва між сеансами повинен бути мінімум 2 дні.