Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

Антицелюлітний масаж в домашніх умовахІ знову про ненависний всім жінкам целюліт, який просто отруює нам життя. Але не все так погано, сьогодні Країна У розповість Вам про те, як зробити антицелюлітнийй масаж в домашніх умовах. До слова сказати, оволодівши деякими навичками поводження зі шкірою більшість заходів по боротьбі з целюлітом можна проводити вдома. Одним з найбільш доступних і разом з тим одним з найефективніших методів є домашній антицелюлітний массаж

Що дає антицелюлітний масаж в домашніх умовах

В першу чергу значно покращиться капілярне кровопостачання. Стимулювання мікроциркуляції крові у вже уражених целюлітом ділянках тіла і в якості профілактики у здорових ділянках - це основна мета, яку переслідує антицелюлітний масаж в домашніх умовах.
Також домашній масаж проти целюліту значно поліпшить обмін речовин між міжклітинної рідиною і самою клітиною. Це означає, що клітини будуть більш інтенсивно оновлюватися і отримають все необхідне харчування.

Прискорить процес видалення продуктів обміну з міжклітинного простору. Ніякого застою в тканинах не буде.
Сильно стимулюється процес циркуляції лімфи. Як відомо, лімфатична рідина тече по судинах проти сили тяжіння дуже повільно. Антицелюлітний масаж в домашніх умовах здатен значно прискорити цей процес. Завдяки тому, що лімфатична рідина буде опадати в лімфатичні вузли швидше, Ви нарешті зможете позбутися від ненависних горбків і ямочок на шкірі. Стимуляція руху лімфатичної рідини по судинах це дуже потужний і рішучий удар, який поверне Вашій шкірі колишню гладкість і бездоганність у проблемних зонах.
Домашній антицелюлітний масаж забезпечить виведення зайвої рідини з організму. Це допоможе подолати ненависні набряки, з якими неможливо впоратися ніякими дієтами для схуднення. Стегна і сідниці знову повернутися в свої колишні обсяги.
Також прискоряться процеси загоєння і відновлення клітин - шкіра знову стане здоровою. Антицелюлітний масаж вдома розслабить м'язи і виведе з них шлаки.Сполучні тканини стануть більш м'якими і гнучкими - шкіра знову зможе зміщуватися, як і на здорових ділянках - прощавай целюліт. Пори шкіри розкриються і почнуть нормально дихати. Нормалізується рівень кисню. Антицелюлітний масаж нормалізує діяльність сальних і гормональних залоз. Завдяки цьому покращиться структура шкіри.

Також завдяки стимуляції діяльності лімфатичної системи, яка є невід'ємною складовою частиною імунної, значно поліпшиться загальний стан організму і підвищиться рівень імунітету.

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах протипоказання

Лихоманка - висока температура тіла і т. д.
Наявність відкритих кровотеч і схильність до них.
Порушення згортання крові.
Антицелюлітний масаж категорично заборонено проводити в зонах наявності гнійних та запальних процесів, при будь-якому порушенні цілісності шкірного покриву.
Варикозне розширення вен або інших кровоносних судин у зонах проведення масажу.
Серцево-судинні захворювання.
Індивідуальна непереносимість компонентів, що застосовуються в процесі антицелюлітного масажу.
Психічні розлади.

Техніка антицелюлітного массажу

Правила - техніка антицелюлітного масажу
Ось кілька простих правил, яких необхідно дотримуватися при антицелюлітному масажі:
Антицелюлітний масаж в домашніх умовах необхідно робити плавними і легкими рухами. Не можна відразу антицелюлітний масажбрати високий темп. Почніть масаж повільно і поступово прискорюйте темп.
Перш, ніж приступати до масажу проти целюліту, необхідно розігріти і повністю розслабити м'язи. Також пам'ятайте, що Ваші руки не повинні бути холодними або мокрими. Якщо Ви не використовуєте для масажу ніяких антицелюлітних засобів, то посипте руки тальком, так вони будуть краще ковзати.
Тривалість процедури 30-60 хвилин. Робити антицелюлітний масаж в домашніх умовах необхідно не рідше одного разу в тиждень.
Масаж тіла вдома робиться завжди знизу вгору у напрямку до серця.
Запам'ятайте, ніколи не можна масажувати пахову область, внутрішню сторону стегон навколо лобка і підколінну западину. Ніколи, якими б легкими рухами антицелюлітний масаж Ви не робили.
Особливо делікатна зона - це живіт. Антицелюлітний масаж живота необхідно робити дуже легкими рухами. Якщо вже не хочете довірити живіт професійному масажисту, то будьте вкрай обережними.

П'ять основних прийомів антицелюлітного массажу

Прийоми Антицелюлітного масажу в домашніх умовахПогладжування - цим прийомом ми починаємо і закінчуємо будь масаж, не тільки від целюліту. Це простий рух - легке погладжування шкіри кінчиками пальців. Цей прийом помітно покращує кровообіг в капілярах.
Розтирання - відрізняється від погладжування тим, що при цьому прийомі пальці широко розставлені і вже щільно прилягають до шкіри. На ногах розтирання виконуються знизу вгору, а стегна необхідно розтирати круговими рухами. Цей прийом антицелюлітного масажу в домашніх умовах дозволяє підвищити тонус м'язів, вивести надлишки рідини з тканин, зменшити підшкірний жировий прошарок. Антицелюлітний масаж в домашніх умовах виділяє два види розтирання.
У першому випадку, як ми вже говорили, пальці широко розставлені і щільно прилягають до шкіри. Робиться з невеликим зусиллям.
У другому випадку необхідно обхопити ногу обома руками і з'єднати: з одного боку великі пальці, з іншого боку мізинці. Тепер необхідно повільно підніматися до основи стегна щільно притискаючи пальці, але не розминаючи тканини. Такий антицелюлітний масаж в домашніх умовах можно застосовувати для колін і гомілок.
Натискання - сприяють зникненню целюліту з проблемних зон і повертають тканинам і м'язам тонус. Натискання бувають двох видів:
У першому випадку відтягують і відпускають шкіру. Це робиться для того, щоб розм'якшити верхні покриви.
У другому випадку руками захоплюють, як можна більшу ділянку шкіри і підшкірних шарів, і починають розминати його, як тісто. Поступово руки зближуються. Пам'ятайте, що зусилля не повинне бути занадто сильним. Цей прийом також забезпечить тонус м'язів і тканин, а також допоможе позбутися целюліту в проблемних зонах.
Поплескування - розслаблююча частина антицелюлітного масажу. Робиться просто: пальцями виробляємо постукування різної інтенсивності по поверхні.
Захоплення - це особливий прийом. Їх навіть окремо виділяють із загальної техніки і називають антицелюлітний масажні захоплення. Справа в тому, що перші п'ять прийомів належать до поверхневого масажу, а захоплення вже до глибокого. Це дуже ефективний засіб, але зробити його в домашніх умовах не складніше, ніж описані вище прийоми. Навіть 10 хвилин на день занять гарантують, що стан шкіри покращиться. Техніка антицелюлітних масажних захоплень проста. Необхідно хапальними рухами захоплювати шкіру ненадовго, а потім різко відпускати. Ось і вся техніка антицелюлітного масажу «захопленнями». Пам'ятайте тільки, що антицелюлітний крем необхідно наносити після процедури, а не до неї. Інакше Ваші руки будуть ковзати, і Ви не зможете захоплювати ділянки тіла досить сильно. Таким прийомом можна масажувати передпліччя, коліна і навіть живіт. «Захоплення» рекомендуються після вагітності.