Ефективне лікування целюліту з LPG масажем

LPG масаж проти целюліту

Боротьба з целюлітом та іншими недоліками фігури – невід'ємна частина життя кожної жінки. І мова йде не лише про усунення вже існуючих проблем, але й про профілактику їх появи. У цьому нерівному поєдинку чарівним дамам допомагають численні косметологічні процедури. Одна з найефективніших на сьогоднішній день – LPG масаж. Виконується він за допомогою високотехнологічного обладнання, яке використовується не тільки в косметології, але й в медицині та спорті.

Як працює апарат для LPG масажу

Апарат для LPG масажу – комп'ютеризований комплекс, який дозволяє індивідуально підбирати режими його функціонування. Робоча частина, яка безпосередньо взаємодіє з тілом клієнта – це вакуумна камера с двома паралельними ролерами. Підчас процедури ролери обертаються в різних напрямках з різною швидкістю, створюючи на поверхні тіла своєрідні хвилі. Один ролер захоплює складку шкіри, інший – розгладжує її.

Переміщується вакуумна камера руками спеціаліста, який виконує процедуру, а контролює напрямок та інтенсивність маніпуляцій комп'ютерна система. Всі дані під час процедури виводяться на монітор, що дозволяє лікарю-косметологу слідкувати за діями апарату та забезпечувати найбільшу ефективність його роботи.

Вплив LPG масажу на тіло та організм в цілому

В косметології апарати LPG масажу допомагають вирішувати ряд складних проблем, більшість з яких раніше були прямими показами до хірургічних втручань. Детальніше ознайомитись з характеристиками обладнання можна тут https://lpg-massage.com.ua. Апаратний масаж дозволяє:

  • зменшувати прояви целюліту на будь-яких стадіях його розвитку;
  • усувати локальні жирові відкладення на животі, внутрішній та зовнішній стороні стегон тощо;
  • підтягувати шкіру, підвищувати її пружність та еластичність.

За висновками експертів, LPG масаж є однією з найбільш безпечних косметологічних процедур, які дозволяють досягнути бажаного результату вже після першого курсу їх використання. В сучасній медицині інноваційна технологія застосовується в терапії варикозного розширення вен, радикулітів, міозитів та посттравматичному лікуванні.

Вакуумний вплив на тіло нормалізує жировий обмін в тканинах, стимулює синтез еластину та колагену, нормалізує кровопостачання та укріплює стінки кровоносних судин. Завдяки цьому після кожної процедури на ділянці, яка оброблюється усуваються набряки та зменшуються розтяжки, шрами.

Досягти суттєвого результату допомагає проходження повного курсу з 8-10 процедур. Але відчутні зміни помітні вже після першого масажу.