Ефективні засоби для подовження статевого акту

Найчастіше труднощі з потенцією супроводжуються ще однією проблемою - занадто швидким сім'явипорскуванням. Свої інтимні проблеми більшість чоловіків вважає за краще вирішувати самостійно, використовуючи різні методи. Про те, які засоби допоможуть подовжити статевий акт, читайте нижче.

засоби для подовження статевого акту

Причини нетривалого статевого акту

У будь-якої проблеми існує причина - іноді їх навіть кілька. Перш, ніж починати лікування, необхідно з'ясувати можливі провокуючі фактори і постаратися їх нейтралізувати. Знання причин допоможе також вибрати найбільш дієвий метод вирішення проблеми.

Кілька досліджень дозволили зробити висновки про тривалість статевого акту у більшості сексуальних партнерів - це час від 2 до 10 хв. Тим не менш, не варто орієнтуватися на думку більшості. Якщо обидва партнери отримують задоволення в більш короткий термін, не варто «винаходити велосипед» - адже саме взаємне задоволення і є кінцева мета інтиму (після зачаття дітей).

Безсумнівне існування проблеми - це завершення статевого акту після 2-3 фрікций і часте повторення такого сексу. Причин цьому може бути безліч:

  • Психологічні: постійний стрес, хронічний невроз, висока психоемоційна збудливість, розвинений егоцентризм.
  • Фізіологічні: гіперчутливість голівки статевого члена або недостатня довжина його вуздечки, підвищена сексуальна активність, везикуліт в хронічній формі, запальні процеси в області статевих органів.
  • Органічні: ураження передміхурової залози, черепно-мозкові травми, дисфункція головного мозку, перинатальна патологія.

Іноді швидкий секс відбувається на тлі тривалого утримання або у молодих людей на початку статевого життя - це нормально. Такий стан не вважається патологією, якщо швидко проходить без повторень. Однак в разі регулярних труднощів необхідно відвідати лікаря (сексолога, андролога, психотерапевта) і пройти обстеження.

Методи вирішення проблеми

Якщо труднощі тільки почали проявлятися, носять легкий або періодичний характер, викликані психологічними факторами або банальною втомою, засіб для подовження статевого акту чоловіка може бути немедикаментозного характеру.

  • Спеціальні вправи. Основне - це вправа Кегеля, або тренування лобково-куприкового м'язу. Починати потрібно з декількох раз і 2-3 підходів, довівши кількість виконань до півсотні з тривалою затримкою. Ефективні й інші вправи: «в строю», «камінь», «місток», «біг на місці» і т. д.
  • Народна медицина. Таблетки для подовження СА, як вважає народна медицина, не завжди безпечні. Зате прополіс з медом, відвар кори дуба, листя смородини і малини (чай, у вигляді салатів), ківі і банан при постійному вживанні допомагають контролювати еякуляцію.
  • Використання різних технік. Такі методики, як «стоп-старт», техніка «стискання» і даоська техніка при постійному контролі стану дають свої результати. Важливу роль відіграє і поза - «місіонерська» вважається найгіршим варіантом, а ось «чоловік позаду» або «жінка зверху» дають більше можливості для контролю.
  • Зниження чутливості головки статевого члена. З цією метою використовують презервативи, спреї, спеціальні креми і гелі, а також натуральні засоби: сік м'яти (зовнішньо), календула і материнка (відвар), сік селери, арахіс.

Певні результати дає зміна раціону. Постійне вживання цинку (устриці, сирі яйця, печінка, овес), вітаміну Е (каші, горіхи, хліб, неочищений рис), магнію (вівсянка, абрикоси, пшеничні висівки, квасоля) допоможе налагодити контроль в ліжку.

Медичні препарати

Розглядаючи препарати для подовження статевого акту як варіант вирішення проблеми, варто детально вивчити інструкцію. Хоча деякі з них продаються без рецепта, для кожного є певні дозування, протипоказання, побічні явища та інші обов'язкові умови.

  • Інгібітори зворотного захоплення серотоніну. Препарат № 1 - Дапоксетін, який подовжує статевий акт в кілька разів. Фармакологічна дія триває до 5 год. Препарат відмінно поєднується з таблетками від імпотенції - Віагрою, Левітрою, Сиалісом. Виробники пропонують вже готовий варіант, куди входять Віагра і Дапоксетін - це таблетки Super P-Force. Вони допоможуть зробити повноцінний статевий акт і позбавлять від швидкого сім'явиверження.
  • Інгібітори фосфодіестерази-5. У деяких випадках передчасна еякуляція відбувається через невпевненість в своїх силах. У рішенні проблеми допомагають такі перевірені засоби, як Віагра, Сіаліс, Левітра. Віагра забезпечує найпотужніший ефект, Сіаліс діє протягом 1,5 доби., Левітра обладає найм'якішою дією - кожен може підібрати потрібний засіб.

Іноді сексуальні порушення обумовлені низьким рівнем тестостерону. Якщо його не вдається відновити загальними методами (харчування, спорт, режим сну і відпочинку), допоможе гормональна терапія: препарати тестостерону, Метилтестостерон, Андриол, Местеролон.

Особливості використання медикаментів

Обираючи ту чи іншу методику, дотримуйтесь основного принципу медицини: не нашкодь. При самостійному застосуванні певної техніки орієнтуйтеся на свої відчуття - вони не мають бути дискомфортними.

Якщо справа стосується народних засобів або змін в раціоні, не чекайте швидких і гарантованих результатів. Зазвичай, в цьому випадку йде загальне оздоровлення, а ефект буде не скоро і тільки при регулярності використання.

У випадку з медикаментозними препаратами рішення буде швидким і ефективним. Однак потрібна певна обережність - у кожної таблетки є особливі умови застосування, крім традиційних протипоказань. Якщо ви не впевнені, які препарати подовжують статевий акт у вашому конкретному випадку, варто отримати консультацію лікаря і робити вибір тільки після повноцінного обстеження.