Геморой: чому не варто відкладати візит до лікаря.

Геморой - це захворювання, яке завжди на слуху, але багато пацієнтів несерйозно ставляться до його перших ознак. Вікіпедія підказує нам, що гемороєм називають патологічне розширення гемороїдальних вен, їх запалення, яке сприяє розвитку гемороїдальних вузлів.

Оперативне лікування геморою допоможе уникнути багатьох неприємних ускладнень, про які ми розповімо далі.

Лікування геморою

Симптоми

Симптоми геморою дуже різноманітні і розібратися з ними може лише лікар. Ознаки, які характерні для цього захворювання збігаються з проявами раку прямої кишки, і тільки проктолог з досвідом може поставити правильний діагноз та призначити лікування. Важливо, вчасно розпізнати перші симптоми та одразу звернутися до лікаря, адже геморой може привести до тяжких наслідків:

  • тромбоз;
  • небезпечні кровотечі;
  • нориці;
  • рак прямої кишки.

За всіх незручностей, які супроводжують це захворювання, люди не поспішають за допомогою до лікаря, сподіваючись на «може, саме мине» в цьому вся причина такого великого відсотка хронічних захворювань.

Фахові проктологи на прийомі завжди намагаються доступно пояснити пацієнтові, що запалені гемороїдальні вузли нікуди не зникнуть і необхідно відразу починати лікування, щоб не довести до хронічної стадії. За хронічної стадії захворювання може відновитися будь-якої миті вже з більш серйозними симптомами і в найбільш не підходящий момент через найменшу провину: харчування, напруження, стрес.

За яких умов варто відвідати проктолога?

Проктолог

  • якщо вам 30 років і більше і ваші родичі страждали від геморою (є схильність до варикозу), тоді вам варто щороку проходити огляд у проктолога навіть за відсутності симптомів. І тут профілактика – це найкраще лікування;
  • є дискомфорт у задньому проході – це перший сигнал, який може попередити вас про розвиток геморою;
  • набухання, запалення або усунення анальних складок у певний час;
  • анальний свербіж, слиз, печіння вже свідчать про випадання гемороїдальних вузлів;
  • виділення крові на туалетному папері, у калі – характерний симптом геморою. У такому разі відразу йдіть до лікаря, бо хвороба прогресує.
  • випадання гемороїдальних вузлів – вже прямо говорить про наявність геморою та необхідність його термінового лікування.

Як лікувати геморой

Якщо ви розумієте, що у вас є проблема зі здоров'ям у цій галузі, але не знаєте, куди звернутися – йдіть до проктолога. Не варто витрачати час і життя на самолікування та народні методи, ви просто запускаєте хворобу і даєте їй можливість прогресувати.

Геморой – це захворювання, якого можна позбутися, це вам підтвердить будь-який лікар-проктолог. Головне своєчасне звернення по допомогу!

Якісний медичний центр забезпечить вам максимально комфортний прийом проктолога та найефективніші та швидкі методики лікування, тож не варто гаяти час з цим неприємним захворюванням.