Голлівудська посмішка: мрія чи реальність

Голлівудська посмішка: мрія чи реальність

Погодьтеся, в фільмах важко знайти актора з некрасивими зубами. У чоловіків і жінок посмішки, як після «Фотошопа». Як же домогтися такої краси? Чи можливо звичайній людині мати такі гарні зубки?

3 корисних поради

На думку багатьох успішних людей, саме посмішка допомогла досягти їм бажаних висот. Доглянута ротова порожнина зменшує скутість і робить людину більш відкритою до спілкування. Їй простіше домовлятися, легше обговорювати складні питання та ін. Чи можливо зробити свою посмішку сліпучою, як у акторів та відомих селебріті? Одним знадобиться імплантація зубів, іншим буде достатньо регулярної професійної чистки. Є і третя категорія людей. Це ті, кого природа обдарувала природною красою, і її потрібно лише підтримувати.

Розглянемо рекомендації провідних стоматологів. Ось що вони радять робити, щоб посмішка засяяла:

  • Відбілювання. Це найбезпечніший і швидкий спосіб зробити гарний та рівні зуби більш привабливими. За допомогою сучасних апаратів та складів можна видалити наліт, який з'являється в результаті неналежного догляду, частого вживання чаю і кави, від паління. Ці способи відбілювання зубів не завдають шкоди зубній емалі, оскільки в їх основі лежать лазерні технології. Після виконаної процедури зуби не тільки набувають природної білизни, але й починають сяяти. Є й інші способи відбілювання, але найбільш підходящий зможе підібрати тільки лікуючий фахівець, який знайомий з особливостями ротової порожнини пацієнта.
  • Використання вінірів. Ще один варіант без болю і неприємних відчуттів, щоб зробити посмішку сяючою. Вінір в дослівному перекладі означає «облицювання». Іншими словами, за їх допомогою можна змінити вид зубного ряду, його естетику, не вдаючись до обточуванні. Вініри - це надтонкі пластинки, які прикріплюються до поверхні емалі. Найбільш прогресивними є порцелянові. Це вініри, які кріпляться без використання анестезії. Метод вважають прогресивною альтернативою класичним коронкам. В середньому, порцелянові пластинки служать 15-20 років.
  • Використання імплантатів. Якщо інших варіантів не знайти, поліпшити естетику посмішки можна за допомогою нарощування або імплантації зубів. Цей спосіб використовують, коли є просвіти в ряду. Імплантати дозволяють виправити дефекти, зробити посмішку красивою. Вони гармонійно виглядають в ряду з рідними зубами. При цьому пацієнт не відчуває якогось дискомфорту або різниці між ними.

Перевага імплантації полягає в тому, що не потрібно обточувати сусідні зуби. Вони залишаються здоровими. Лікар їх не чіпає. Імплантати запобігають руйнуванню кісткової тканини. При їх установці навантаження рівномірно розподіляється на весь зубний ряд. Це сприяє відновленню здорового профілю обличчя, міміки. Крім того, при необхідності на них можна встановити протези. В середньому, вони служать від 20 років.

У кожному конкретному випадку для голлівудської посмішки будуть потрібні свої методи. Визначитися з ними може тільки фахівець. Не поспішайте самостійно ставити діагноз, краще покваптеся у професійну стоматологічну клініку.

Рекомендації для голівудської  посмішки

Корисні рекомендації

Хоча прогрес не стоїть на місці, і постійно з'являються нові методи поліпшення зубної естетики, важливо дотримуватися превентивних заходів:

  • Використовуйте відповідну щітку. Не думайте, що жорсткі щетинки краще видаляють наліт. Підберіть ту щітку, яка оптимально підходить за м'якістю. Не використовуйте дешеві товари і регулярно проводьте заміну (раз на 3-5 міс.).
  • Слідкуйте за гігієною ротової порожнини двічі на день. Після прийому їжі обполіскуйте зуби, використовуйте спеціальну нитку, жувальну гумку, щоб видалити залишки їжі.
  • Дотримуйтесь правильної техніки чистки. Неприпустимо сильно натискати на щітку. Це може травмувати ясна. Виконуйте чистку круговими рухами з легким нахилом.
  • Використовуйте електричну щітку. Вона ефективніше видаляє наліт і очищає емаль.

Пам'ятайте, що профілактика - кращий спосіб зробити посмішку сяючою. Регулярно відвідуйте особистого стоматолога, дотримуйтесь гігієни ротової порожнини, а якщо того мало, використовуйте всі напрацювання прогресивної медицини.