Клініка HEALTHY DENT: сучасна стоматологія в Києві

Донедавна здорові і красиві зуби були ознакою високого достатку або приналежності до професій, що пов'язані з необхідністю мати бездоганний зовнішній вигляд. Але в останні десятиліття стоматологія переживає стрімкий розвиток. Винахідники пропонують нові технології та обладнання, що забезпечують ефективне лікування та протезування без болю та надмірних витрат.

Бажаєте отримати сучасні стоматологічні послуги? Скористайтеся послугами українсько-швейцарської клініки HEALTHY DENT в Києві. Тут запроваджені прогресивні технології.

Стоматологічна клініка в Києві

 

Пацієнти отримують сучасний сервіс на світовому рівні

Співробітники клініки дбають про комфорт клієнтів. Записатись на прийом можна в режимі онлайн на сайті https://healthydent.ua/uk. Обирайте зручний для себе час. Клініка працює без вихідних.

Важлива перевага - співпраця з усіма страховими компаніями. Оплата послуг проводиться автоматично. Вам необхідно лише вказати номер страхового медичного полісу.

HEALTHY DENT руйнує міфи про надзвичайно високу вартість якісних стоматологічних послуг. Спеціальні акції дозволяють заощаджувати додатково:

  • економ години. Знижки на огляди чи процедури у певні години;
  • програма лояльності для постійних клієнтів;
  • подарункові сертифікати для родини і друзів.

Зареєструйтеся на сайті клініки. Ви отримаєте змогу слідкувати за акціями, знижками і нарахуванням бонусних балів за допомогою мобільного додатку HEALTHY DENT.

Повний комплекс стоматологічних послуг

Переважна більшість клінік спеціалізується на певних напрямках. Для додаткових обстежень в складних випадках, проведення хірургічних маніпуляцій чи лицьово-щелепних пластичних операцій пацієнти змушені звертатися до профільних фахівців. Батьки малюків чудово знають, як важко знайти хорошого дитячого стоматолога.

Клініка HEALTHY DENT пропонує комплексні стоматологічні послуги:

  • всі види досліджень ротової порожнини. Тут є повний комплекс необхідного обладнання всесвітньо відомих виробників. Діагностика проходить в комфортних умовах та забезпечує максимально точні результати;
  • всі види лікування зубів та ясен. Сучасні методи терапії та медичні засоби дозволяють гарантувати бездоганний результат при найскладніших захворюваннях;
  • вирівнювання зубів та імплантація. Лікарі клініки використовують інноваційні технології та якісні матеріали. Протезування одного зуба чи всього ряду пройде з мінімальними дискомфортом та вірогідністю ускладнень;
  • кісткова пластика. В цьому напрямку лікарі використовують найновіші методи швейцарських колег. Зокрема, плазмофілінг, що прискорює загоєння ран і відновлення тканин.

Важлива перевага HEALTHY DENT - наявність фахівців з догляду за ротовою порожниною. Тут дбають про здоров'я клієнтів і зацікавлені в попередженні розвитку захворювань. Консультація лікаря щодо найефективніших засобів догляду, регулярні чистки в стоматологічному кабінеті дозволять якнайдовше зберегти зуби в бездоганному стані.