Користь та шкода інверсійних черевиків
Розбираємо основні теорії

Інверсійні гравітаційні черевики

Гравітаційні (інверсійні) черевики сьогодні застосовуються спортсменами, а також бажаючими поліпшити стан спини. Оскільки це пристосування дозволяє витягнути хребетні диски, зменшити біль при наявності грижі та протрузії.

Застосовувати кріплення для ніг можна не всім, існують певні протипоказання. За наявності серйозних захворювань хребта необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем про те, чи варто вам купувати гаки для ніг для турніка. Купити якісні інверсійні черевики можна в Medic-Magazin магазині, який знаходиться в Києві. Гарантується висока якість всіх товарів і можливість доставки територією України.

Принцип дії гравітаційних інверсійних черевиків

Принцип дії гравітаційних інверсійних черевиків

Інверсійні (гравітаційні) черевики використовуються для кріплення на ноги. Після фіксації виробу на ногах відбувається фіксація на турніку. Спеціальні кріплення оснащуються гаками, за допомогою яких можна з легкістю зачепитися за горизонтальну перекладину турніка, і повиснути на ньому вниз головою. Подібне положення тіла дозволяє забезпечити приплив крові до мозку, а також витягнути хребет.

Інверсійні черевики мають масу корисних властивостей, через які їх вкрай часто використовують:

Застосування гравітаційних черевиків допоможе позбутися болю у спині. Зазвичай біль у спині відчувають люди, які працюють фізично або займаються спортом з додатковими обтяженнями. Постійний тиск на хребет призводить до зближення міжхребцевих дисків. Застосування гравітаційних черевиків дає можливість витягнути хребет, позбутися від болю подібного характеру.

Інверсійні черевики для турніка використовуються для поліпшення кровопостачання мозку. За наявності проблем з варикозним розширенням вен черевики для ніг допомагають забезпечити якісний відтік венозної крові від нижніх кінцівок. У такому випадку зачепи на турнік слід використовувати регулярно для досягнення позитивного ефекту.

Зачепи для ніг активно сприяють зняттю стресу. Таке незвичайне положення на перекладині, коли доводиться висіти догори ногами, особливим чином позначається на стані. Це свого роду розтяжка, яка за ефектом схожа на заняття йогою - дозволяє очистити думки позбутися від стресу.

Зачепи для ніг на турнік можуть використовувати і спортсмени. У подібному стані можна легко качати прес, а також розтягувати різні м'язи. Додаткові ускладнення під час використання зачепів для ніг на турнік допоможуть отримати максимальне навантаження на м'язи кора.

Продаються різні кріплення для ніг на турнік. Гаки для турніка можуть мати різні варіанти застібки, яка дозволяє зафіксувати манжету на нозі. Також сам гак (кріплення) може бути виготовлений з різних за міцністю матеріалів. Все це безпосередньо впливає на тривалість експлуатації зачепів для ніг на турнік.

Шкода інверсійних черевиків

Перед придбанням кріплення для ніг на перекладину необхідно обов'язково дізнатися про його можливу шкоду для вашого організму. Здоровій людині інверсійні черевики навряд чи зашкодять. Адже зачепи прямо не впливають на стан здоров'я, вони лише дозволяють поліпшити гнучкість тіла і розтягнути хребет. Проблеми можуть виникнути в разі неправильної експлуатації або ж за наявності проблем з серцево-судинною системою.

Неправильне використання зачепів для ніг на турнік може призвести до виникнення травм. Тому рекомендується перші процедури проводити спільно з асистентом і обов'язково, щоб внизу під турніком лежав мат. Щойно ви навчитеся правильно забиратися на перекладину, а також самостійно фіксувати гаки на ньому, можна відмовитися від допомоги асистента.

За наявності проблем з серцево-судинною системою при використанні інверсійних черевиків можуть виникати кровотечі з носа. Про таку проблему необхідно знати заздалегідь, і не використовувати це пристосування. В такому випадку вдасться уникнути загострення хвороби.

Використання гравітаційних черевиків під час загострення серцево-судинних захворювань є основним протипоказанням. Тому перед придбанням такого засобу необхідно обов'язково вивчити показання та протипоказання до експлуатації, порадитися з лікарем.

В цілому гаки для ніг є дуже хорошим засобом для розслаблення і зняття стресу, поліпшення своїх фізичних кондицій. Головне, це пристосування можна експлуатувати практично скрізь, де є турнік. Основне завдання - максимально швидко навчитися самостійно чіпляти зачепи за турнік, і безпечно виконувати вправу.