Масаж для здоров'я і краси: сучасні техніки виконання

Масаж для здоров'я і краси

Масаж – ефективна розслаблююча процедура, яка дозволяє запобігти, а також позбутися існуючих проблем зі здоров'ям, відкоригувати форму тіла. На практиці використовуються різні техніки. Їх ефективність залежить від професіоналізму масажиста. Залежно від поставленої мети, відповідна масажна техніка дає можливість отримати наступні результати:

  • доглянуте і красиве тіло;
  • позбутися перевтоми і зняти напругу;
  • зміцнити здоров'я;
  • підтримати нормальне функціонування організму.

Серед різних видів масажу особливою популярністю користуються наступні: для схуднення, вакуумний, оздоровчий, ручний.

Масаж для схуднення має помітний ефект. В результаті посилення кровообігу в зоні відкладення жиру активуються метаболічні процеси, що сприяє втраті зайвих кілограмів.

Проведення вакуумного масажу сприяє відновленню нормального відтоку лімфи. Особливість цієї методики полягає у впливі атмосферного тиску на ділянки шкіри, які потребують корекції. В результаті відбувається розширення лімфатичних судин, що призводить до відновлення відтоку лімфи.

До категорії класичних методик відноситься ручний лімфодренажний масаж. Він як і раніше залишається актуальним, незважаючи на існування різних сучасних апаратних технік. Курс такого масажу в Києві можна пройти в центрі Slimmedical, на базі якого працюють фахівці з великим досвідом праці.

Оздоровчий вид масажу також є не менш популярним. Він сприяє покращенню загального тонусу організму, посилює кровообіг, допомагає підготувати організм до майбутньої високої активності протягом дня (якщо проводиться вранці). До основних прийомів, що застосовуються масажистом під час сеансу, відносяться такі дії, як розтирання, розминання, поплескування і вібрація. Масажна техніка підбирається з урахуванням професійної діяльності людини, діагностованих захворювань, її віку і статі, а також інтенсивності фізичних навантажень в повсякденному житті.

Але незважаючи на ефективність різних видів масажу, до проведення кожного з них існують певні протипоказання. Сеанси заборонені, якщо пацієнт страждає на гіпертонічну хворобу, туберкульоз, має злоякісні новоутворення, пошкодження шкіри, інфекційні захворювання. До протипоказань відносяться і хвороби серця, вагітність, ревматизм, порушення в роботі лімфатичної і венозної системи, проблеми імунного характеру. Жінкам під час менструації також необхідно утримуватися від відвідування масажного кабінету.