Як вибрати краплі для лінз та на що потрібно звернути увагу

Як вибрати краплі для лінз

Купити лінзи для очей - значить, зробити вибір на користь якісного зображення без спотворень реального розміру та «сліпих зон» поза оправою окулярів. Цей вид офтальмологічного засобу набув популярності за рахунок високої ефективності корекції як функціональної, так і косметичної, а також комфортному носінні без зміни виразу обличчя. Контактні лінзи мають декілька переваг, однак існують і незначні недоліки - дискомфорт під час звикання до МКЛ та сухість очей. Але цього легко уникнути, якщо купити зволожуючі краплі для лінз, які не тільки запобігають висиханню поверхні рогівки очей, але й пом'якшують лінзи, знімають роздратування та втому органів зору.

На що потрібно звернути увагу при виборі крапель для лінз?

Зволожуючий розчин під час носіння лінз допомагає зняти неприємні відчуття як під час нанесення МКЛ, так і під час звикання та тривалого використання. Потреба у спеціальних краплях полягає в тому, що не завжди секреції слізної залози буває досить для забезпечення комфорту. Особливо, якщо пацієнт щойно почав користуватися контактними лінзами і організм не встиг адаптуватися до нового офтальмологічного засобу або людина тривалий час перебуває перед монітором, за читанням. Краплі допомагають не тільки вирівняти водний баланс в органах зору, але й не дають очам втомлюватися протягом дня.

Зволожуючі краплі для лінз потрібно вибирати разом з лікуючим офтальмологом, який допоможе підібрати засіб зі складом, який найбільш підходить до використовуваних МКЛ. Професійний підхід знизить ризик появи побічних ефектів, збільшить ефективність дії розчину.

Найпростіший спосіб самостійно вибрати краплі - придбати товар від виробника наявних лінз. Якщо і цієї можливості немає, то потрібно пам'ятати кілька правил:

  • Купити лінзи для очей і краплі до них за найнижчою ціною - доступне, але не завжди ефективне і безпечне рішення. Якісні товари не коштують дуже дешево, швидше за все термін придатності препаратів добігає кінця - такі краплі купувати не можна в жодному разі.
  • Якщо використання крапель не носить регулярний характер, то найкраще придбати розчин в одноразовому флаконі, який після використання одразу утилізується. Це дозволить не тільки заощадити, але й уберегти себе від подальшого використання простроченого розчину.
  • Є краплі, які можна закапувати поверх лінз, а є ті, які потрібно наносити безпосередньо на поверхню слизової оболонки. Обирати потрібно так, щоб було зручно використовувати - якщо МКЛ тривалого, безперервного використання, то краще купувати зволожуючий засіб без необхідності знімати контактні лінзи.

Зволожуючі краплі для лінз допоможуть отримати максимальне задоволення від носіння МКЛ, а тому вибирати їх потрібно ретельно, не шкодуючи часу і грошей.