Профілактична діагностика ЛОР захворювань

Профілактична діагностика ЛОР захворювань

Чудова пора року – казкова й золота осінь. Вона не лише здатна радувати нас своєю красою, а й завдає серйозного стресу нашому організму та всім системам. Саме восени відмічається найбільше випадків простудних захворювань, зумовлених різким перепадом температур та непередбачуваною зміною погодних умов. Людський організм не в змозі так швидко переналаштуватись, в результаті чого виникають проблеми із ЛОР-органами, такі як отит та інші. Збудниками таких хвороб є вірус грипу, стафілококи, стрептококи.

Частіше всього проблеми зі здоров’ям вух відмічаються у молодих людей та осіб середнього віку. Першими ознаками захворюваності є підвищена температура, закладеність в вухах, зниження слуху. Зазвичай ці симптоми не викликають тривоги у хворого й він не переймається тим, щоб почати лікуватися. Проте хвороба прогресує, і вже через декілька днів до попередніх симптомів додається гострий біль у вусі, головний біль, загальна слабкість. Показник на термометрі піднімається вище, а стан здоров’я хворого лише погіршується. Якщо вчасно не зреагувати і не звернутися до лікаря, то, здавалось би, звичайна простуда може нанести серйозну шкоду здоров’ю людини, а в деяких випадках і життю.

Щоб цього не допустити, з першими ж проявами захворювання звертайтесь за допомогою до лікаря. Своєчасна діагностика та лікування може запобігти розвитку тяжкого та небезпечного ускладнення.

Центр здорового слуху «Беттертон» рекомендує не бути байдужим до свого здоров’я та раз на 6 місяців проходити профілактичний огляд вух у лікаря-отоларинголога. Спеціаліст ретельно проведе огляд слухового проходу, перевірить цілісність барабанної перетинки та продіагностує на сучасному обладнанні ваш слух. Остання процедура потрібна для того, щоб запобігти можливих ускладнень. Коли починаються відчутні зміни у сприйнятті звуків, це свідчить про те, що розвивається туговухість. Для того, щоб визначити її форму та спосіб боротьби з цією хворобою, необхідно одразу звертатися до кваліфікованого спеціаліста, який допоможе у вирішенні вашої проблеми.

Щоб поставити точний діагноз ми використовуємо найновіше обладнання, що дає нам можливість надавати достовірну інформацію щодо стану вашого слуху! Доволі розповсюдженою являється втрата чутності, за якої порушення спостерігається тільки в відповідному частотному діапазоні.

Бережіть своє здоров’я! Записуйтесь на прийом до кваліфікованих спеціалістів Львівського Центру слуху «Беттертон» за адресою: вул. Городоцька 44, 1-й поверх (навпроти Цирку).

Попередній запис за телефонами: (032) 253-69-65, (067) 670-87-47, (050) 433-37-57.