Програми лікування в Ізраїлі у клініці Іхілов

Якщо цікавить відповідь на питання про те, чому люди вважають за краще вибирати для лікування хвороб саме Ізраїль, важливо пам'ятати, що в Медичному центрі Іхілов (Сураски) забезпечується персональний підхід до кожного клієнта. Будучи за фактом другою профільною клінікою в Ізраїлі та успішно функціонуючи як найбільший медичний комплекс у межах Тель-Авіва та прилеглих околиць, рекомендований формат лікарні зі світовим ім'ям дозволяє користуватися дорослим та дітям найрізноманітнішого віку найновішими досягненнями медицини. Допомагаючи пацієнтам значно економити витрати на комплексному лікуванні різноманітних захворювань практично до 40% порівняно з аналогами в Європі, медики забезпечують очікуваний результат до 99%.

Лікування в Ізраїлі

Які переваги лікування в Ізраїлі без посередників

Ціни на лікування в Медичному центрі Іхілов (Сураски) в Ізраїлі не тільки на 20% нижчі порівняно з іншими клініками в Європі, але й під час порівняння актуальних пакетів вказують на те, що:

  1. У центрі національного значення, де успішно працюють тисячі профільних лікарів зі світовим ім'ям, лікування в Ізраїлі дозволяє забезпечити доступ до інноваційних технологій та передового спецобладнання без переплати за бренд, рівень сервісу, який надається.
  2. Повні програми, де комплексна та апаратна діагностика передбачає не лише цілковите обстеження організму та здачу призначених аналізів, але складання індивідуальних протоколів протягом 3–4 днів для поетапного лікування від професорів зі світовим рівнем за вартістю $3.5 тис.
  3. Крім пакета комплексної телемедицини ($540), реально скористатися в лікарні Іхілов не лише пластичною операцією з відновлення видалених тканин (від $3.33 тис.), але й здати аналізи для висновків на мутацію гена BRAF($1126), що є актуальним для оперативного виявлення меланом на шкірі ($3356) або діагностики колоректального раку.
  4. У центрі проводять нові форми протипухлинної терапії з оголошенням цін заздалегідь та забезпечують комплексний підхід до перевірки гістологічних аналізів (від $2.5 тис.).

При зверненні безпосередньо до профільного медичного центру, який приймає пацієнтів практично з усього світу, доступно на основі досліджень у мутаціях гена BRAF, не лише своєчасно діагностувати на ранніх стадіях недрібноклітинний рак легенів, а й встановити прояви папілярного раку, що властиво щитовидній залозі.

Можливості діючих клінік в Ізраїлі зі світовим ім'ям

З використанням досягнень у медицині, у тому числі 48 методик лікування, можна забезпечити 100% результат із підтримкою комфорту. Замовляють резекцію та аналізи для дослідження стану сигнальних лімфатичних вузлів протягом кількох днів за вартістю за $2 тис. У супроводі профільних лікарів діють унікальні курси діагностики раку різних форм і типів. У спеціалізованих клініках, у тому числі в центрі Іхілів, забезпечується складання персональних протоколів лікування від професорів з належним контролем на етапах призначеного курсу.

У центрах, оснащених за останнім словом передової медицини з оновленням обладнання кожні 5 років, пропонується без переплат численним посередникам скористатися: радіотерапією IMRT RapidArc, променевою терапією IGRT, лазерною ларингопластикою, реконструкцією молочних залоз із застосуванням силіконових імплантів. структури тканин у легенях.