Прості вправи для схуднення ніг, відео.

Вправи для схуднення ніг, відеоКілька вправ для жінок, які хочуть мати стрункі ноги, але не хочуть нарощувати м'язову масу. Хоча, насправді, це і так практично неможливо. Щоб побудувати сильні, рельєфні м'язи, треба регулярно і старанно тренуватися в тренажерному залі з великими навантаженнями.

Тож не сормтеся дорогі дами звичайних тренувань та кардіо вправ. Стегна і сідниці, звичайно не виростуть як у бодібілдерів, зате позбудетесь жирових відкладень, тіло стане пружним і гарним. Однак, якщо ви мрієте про ніжки тоненькі, як палички, це можливо тільки шляхом голодування, чого від всього серця ми вам не рекомендуємо.

Пам'ятайте, що красиві ноги - це не худі ноги, а гладкі й стрункі ноги без целюліту. Тож вперед, тренуватися!

Виконуємо 3 серії вправ, кожну вправу повторити 10 разів, або 10 повторів для кожної ноги. Тренуємося кожен день.

План тренувань за допомогою вправ для схуднення ніг

Присідання (0:15-0:44): ноги на ширині стегон, виконуючи сидимо навпочіпки, руки вгору. Пам'ятайте, щоб коліна не виходили за лінію ступні.

Підйом ноги вбік (0:45-1:26): руки на стегнах, ноги на ширині стегон, пряму ногу відводимо вбік. Чим вище ви в змозі підняти ногу, тим більш ефективною буде ця вправа. Найбільше зусилля буде відчуватися в сідницях і м'язах ніг, на які ви опираєтесь.

П'ятка до сідниці (1:27-2:10): руки на стегнах, спина пряма, коліна близько одне до одного і піднімаємо п'яту як можна ближче до сідниці. Працюють м'язи ноги, на якій ви стоїте та м'язи стегна ноги, яку піднімаєте.

Після тренування виконайте розтяжку ніг або вправи для всього тіла. Найкращі результати принесе поєднання цих вправ з кардіо тренуванням мінімум 3 рази на тиждень.