Реабілітація та лікування від первітиновой залежності

Реабілітація первітиновой залежностіПервітин - порошкоподібний наркотик без запаху, коричневого, помаранчевого, сірого, жовтого або рожевого кольору. Має гіркий смак і добре розчиняється в воді та алкоголі. У деяких випадках зустрічається в формі пігулок. Вживати цей наркотик можна шляхом вдихання, куріння або внутрішньовенно.

Ця речовина дуже небезпечна і в найкоротші терміни завдає організму наркомана практично непоправних руйнувань, а ще, звикання до цієї речовини відбувається практично моментально, тож, за вживанням першої дози завжди слідує наступна.

Наслідки вживання первітину: чому необхідне лікування

Той, хто вживає первітин у перший час відчуває найсильніший приплив сил і людина перебуває в стадії неприродної активності, на зміну якій, звичайно, приходить занепад сил моральне спустошення. Поки організм знаходиться під впливом речовини, йому не потрібно нічого: їжа та сон відходять на другий план, в результаті чого наркоман починає швидко втрачати вагу.

Припливи гіперактивності змінюються коротким неспокійним сном, а мозок виснажується через підвищену емоційність: дратівливість, агресія, галюцинації, відчуття всемогутності і т.д.

В результаті вживання первітину протягом тривалого періоду часу організму завдається непоправної шкоди, зокрема, страждає серцево-судинна система, мозок, печінка, нирки та легені. Тобто, практично всі життєво важливі органи.

Особливості лікування первітиновой залежності

Практично кожен чув, що ломка - це важкий стан, пережити який вкрай складно і саме на цьому етапі більшість наркоманів зриваються і вживають нову дозу. Але первітин підступніший, і практично не викликає фізичної залежності, що дозволяє йому легко втертися в довіру і сформувати сильний психологічний потяг .

Простіше кажучи, не відчуваючи реальних фізичних мук, людина протягом тривалого часу може обманювати себе, що вона не залежить від наркотику і в будь-який момент може відмовитися від його вживання. Насправді ж, в переважній більшості випадків, самостійно кинути первітин неможливо.

В основі лікування первітиновой залежності закладений курс психологічної реабілітації (пройти можна тут), мета якого - заново навчити людину жити без наркотиків та допомогти їй сформувати нову систему цінностей, де наркотикам не буде місця. Що ж стосується фізичного лікування, то тут застосовується виключно загальнозміцнююча терапія, а також лікування уражених органів. Тобто в результаті обстеження, наслідки впливу первітину на організм намагаються максимально усунути.

Особливості лікування первітиновой залежності

Багато що залежить і від стадії вживання наркотику. Всього виділяють три ступеня складності залежності, і якщо на перших етапах руйнування психіки ще мінімальні і в основі лікування може бути психотерапія, то на більш пізніх термінах цього мало. Коли наркоман вже практично втратив здатність адекватно оцінювати ситуацію, і від його людської подоби мало що залишилося, фахівцям потрібно значно більше часу та коштів, щоб повернути його до нормального життя.