Ринопластика: ефективний спосіб покращення форми носа

Ринопластика: ефективний спосіб покращення форми носа

Розмір та форма носа суттєво впливають на загальне сприйняття зовнішності людини. Кожен з нас унікальний і красивий по-своєму. Проте яскраво виражені особливості зовнішності іноді суттєво відрізняються від загальноприйнятих стандартів привабливості. Якщо людині не подобається її ніс, це призводить до зниження самооцінки та серйозного психологічного дискомфорту.

На щастя, сучасна косметологічна хірургія пропонує можливість виправити будь-які вади зовнішності. Змінити розмір та форму носа допоможе ринопластика – проста і безпечна операція. Сьогодні цей напрямок пластичної хірургії входить в трійку найпопулярніших послуг клінік у всьому світі.

Покази та протипокази до проведення ринопластики

Якщо неправильна форма носа створює для людини відчутний дискомфорт, це поважна причина для проведення операції. Показами для ринопластики є:

  • бажання зменшити чи збільшити розмір;
  • наявність дефектів (горбинка, надто широкі чи вузькі ніздрі та інші);
  • викривлення носа після травми.

Досить часто операція рекомендована при наявності викривлення носової перетинки. Цей недолік утруднює процес дихання.

Перелік протипоказів до ринопластики:

  • гострі інфекційні захворювання;
  • патології серцево-судинної системи та нирок;
  • порушення згортання крові;
  • цукровий діабет;
  • злоякісні пухлини;
  • туберкульоз;
  • запальні процеси в ротовій порожнині.

Не можна проводити пластичні операції в період вагітності та менструації. Перед ринопластикою надзвичайно важливо пройти комплексне обстеження. Воно дозволить переконатись, що у вас немає ніяких протипоказів до проведення хірургічного втручання.

Де провести ринопластику носа

Важливо обрати сучасну та надійну клініку, що надає якісні послуги. Бездоганною репутацією користується Gold Laser. Це сучасна клініка в Києві, що працює у повній відповідності до найвищих світових стандартів. Домовитись про консультацію в Gold Laser дуже просто. Замовте безкоштовний дзвінок менеджера на сайті клініки. В найкоротші терміни вам зателефонує спеціаліст и розповість про подальші кроки.

Gold Laser застосовує прогресивні методи ринопластики. Тут працюють кваліфіковані фахівці, використовується сучасне обладнання. Завдяки цьому досягається максимальна ефективність операції, значно зменшується тривалість заживлення. Будь-які ризики зведені до мінімуму.

Скористайтеся цією можливістю. Довірте турботу про свою красу кращим фахівцям.