Тайський йога масаж: особливості та ефективність

Тайський традиційний масаж чи йога-масаж – одна з найпопулярніших практик у світі. Ця давня процедура поєднує у собі техніки, які виконуються майстром у стані «масажної медитації». Сеанс дає позитивний ефект до роботи всього організму.

Особливості тайського йога масажу

У чому його особливість тайського йога масажу?

 У світі досить поширена думка, що тайський масаж – це свого роду завуальована форма інтим послуг, але ця думка докорінно помилкова і заснована на тому, що далеко не всі туристи, які відвідали Таїланд, мали змогу зіткнутися з давньою традицією майстрів цієї практики.

Насправді ця процедура має багатовікову історію, практика була фактично розроблена приблизно 2500 років тому доктором із Північної Індії на ім'я Джіваку Кумар Пхаші.

Разом із духовною традицією масаж у Таїланді проник у буддійські монастирі. Великий вплив його становлення вплинули на давні культури Китаю та Індії. Поступово виникла ціла система оздоровчої терапії.

У Таїланді масаж є галуззю традиційної медицини і широко сприймається як медична дисципліна, яка застосовується для лікування широкого спектра захворювань.

Сеанси позбавляють багатьох дискомфортних і больових відчуттів у спині, ногах, шиї та інших частинах тіла завдяки своєму впливу на акупресурні точки, кровоносну та лімфатичну системи.

Справжній тайський йога масаж в Києві, наприклад, можна зробити у спа салоні Royal Thai Spa, який можна знайти просто вбивши у пошук "йога массаж в Киеве".

Як відбувається сеанс?

Як відбувається процедура тайського йога масажу

У йога массажі використовуються як безпосередньо традиційні масажні техніки - вплив на м'язи шляхом натискання, так і техніки, які більше нагадують суглобову гімнастику в йозі, вплив яких спрямований на розкриття суглобів, скручування та розтягування тіла.

Вплив йде на ноги та руки, на живіт (внутрішні органи), на спину та шийно-комірцеву зону, на голову та обличчя. Відбувається розтяжка тіла, яка нагадує вправи йоги.

Техніки виконуються на підлозі або твердому матраці крізь одяг. Клієнт одягає вільний та зручний одяг, який дозволяє фахівцеві вільно рухатися руками по тілу. Під час процедури не використовують креми, лосьйони та олії.

Сеанс може тривати від однієї до трьох годин. Для отримання найкращого ефекту рекомендується курс із 10 сеансів. Курс може бути повторений через 2-3 місяці.

Перед сеансом майстер з'ясовує стан здоров'я пацієнта. Всі рухи по тілу проводяться відповідно до дихання пацієнта, що дозволяє здійснювати м'які переходи від однієї акупресурної точки до іншої. Це сприяє релаксації та підтримці атмосфери довіри між масажистом та пацієнтом.

Етика має найважливіше значення під час здійснення масажу.

Основні етапи

Основні етапи йога масажу

Масаж містить елементи акупресури, розтирання, погладжування, глибокої розтяжки та ритмічних стискань. Людина лягає на спину, а фахівець м'яко стискаючи та розтягуючи, розслаблює тіло, починаючи з ніг.

Натискаючи на певні точки, майстер активізує кровообіг, покращує чутливість нервових закінчень, сприяє розслабленню та оздоровленню тіла.

Ця практика дуже схожа на заняття йогою, але без докладання будь-яких зусиль: основні рухи за клієнта виконує майстер. Лікування відбувається як на фізичному, так і на духовному рівні.

Ефект від йога масажу

Сеанс загалом сприяє глибокому розслабленню та зняттю «затисків» у тілі. Людина стає більш гнучкою та енергійною, з'являється відчуття спокою, гармонії та впевненості у собі. Він благотворно впливає на роботу організму та дає позитивні результати:

  • поліпшується кровообіг, знімається набряклість;
  • м'язи набувають сили для роботи, знімається їх напруженість;
  • виводяться токсини;
  • розслаблюються сухожилля, покращується їхня еластичність;
  • підвищується активність нервової системи;
  • дихання стає розслабленим та глибоким;
  • поліпшується робота шлунково-кишкового тракту.

Крім іншого на сайті https://royalthaispa.com.ua/ спа салону Royal Thai Spa, ви зможете замовити для себе не тільки йога масаж, а ще масаж ніг, голови, масаж для вагітних, арома масаж та багато інших. А можете подарувати масаж близькій вам людині за допомогою подарункових сертифікатів.