Тест-смужки Акку Чек в Україні - інтернет-магазин «Diamarket.com.ua»

Тест-смужки Акку Чек в Україні

Цукровий діабет - захворювання, яке змушує людей щодня контролювати показники глюкози та кетонових тіл в крові. Ще недавно для реалізацій цього завдання діабетикам доводилося витрачати багато часу на відвідування діагностичних лабораторій. Зараз процес тестування істотно спрощений. За допомогою компактного глюкометра і чутливих тест-смужок провести аналіз можна, не виходячи з дому.

Чи обов'язково купувати тест смужки?

Багато діабетиків, які нещодавно зіткнулися з необхідністю регулярно використовувати тест смужки акку чек, не до кінця розуміють, навіщо потрібен цей витратний матеріал. Але, жоден, навіть найсучасніший і дорогий вимірювач цукру не може працювати без тестерів. Саме на тестову смужку наноситься біологічний матеріал для тестування.

Залежно від марки виробника, всі тестові смужки відрізняються за наступними критеріями:

  1. Чутливість.
  2. Спосіб фіксації в апараті.
  3. Час оцінки показників крові.
  4. Розташування зони з реагентами.

Більшість глюкометрів сумісні тільки зі смужками з однойменною з виробником назвою. Деякі торгові марки реалізують універсальні смужки, які підходять для всіх моделей електронних вимірювачів з перших серій випуску, але їх точність викликає заслужені сумніви в колі фахівців.

Проведення тесту на цукор в домашніх умовах

Користуватися глюкометром і тест-смужками легко навіть для людини без медичної освіти, яка раніше не мала подібної практики. У комплекті з апаратом є докладна інструкція щодо алгоритму проведення аналізу. Весь процес тестування не займає 3-5 хвилин, проводиться в кілька етапів:

  • Підготовка скарифікатора або ланцетного пристрою для проколу пальця;
  • Обробка місця проколу спиртовими серветками або будь-яким іншим дезинфікуючим розчином;
  • Забір 0,7-1,5 мкл крові, в залежності від рекомендацій виробника;
  • Нанесення біологічного матеріалу на тесті і його фіксація в глюкометрі.

Результат тесту з'явиться на монохромному екрані апарату вже через кілька секунд. При цьому дані домашнього тестування вважаються точними, можуть враховуватися при корекції раціону і складанні плану інсулінової терапії. Замовити тестери краще в спеціалізованому магазині https://diamarket.com.ua/.

Кращі товари для діабетиків в Україні!