Тканина для постільної білизни: як вибрати матеріал, який підходить саме вам

Відпочинок – важлива частина нашого життя, яка безпосередньо впливає на самопочуття, працездатність, настрій. Тому важливо, щоб постільна білизна створювала комфортні умови для повноцінного сну та дарувала приємні тактильні відчуття. Оскільки сучасні комплекти виготовляють з різних тканин, то підібрати варіант, враховуючи особисті потреби та уподобання, нескладно.

Постіль з натуральних матеріалів

Безперечно тканини природного походження користуються великим попитом. Адже білизна з них має чимало переваг:

  • Екологічність. Завдяки відсутності домішків речі для сну не викликають алергічних реакцій навіть у людей з дуже чутливою шкірою. Та й розуміння того, що вони виготовлені з рослинних матеріалів, дозволяє максимально розслабитися та навіть відчути дотик самої природи. 
  • Повітрообмін. Білизна повноцінно пропускає повітря та запобігає створенню “парникового ефекту”. Тому ви можете спокійно відпочивати, забувши про перегрівання. 
  • Гігроскопічність. Натуральні тканини чудово поглинають вологу та потребують мінімум часу для висихання, тому людина спокійно спить без дискомфортних відчуттів. 

постільна білизна

Фото https://podushka.com.ua/. Постільна білизна Joker 

Щоб ознайомитися з різноманіттям комплектів, зроблених з натуральних тканин, достатньо відвідати сайт “Подушка”. Тут представлена постільна білизна з бязі, сатину, льону, бамбуку та інших матеріалів природного походження.

Домашній текстиль з синтетики

Під страшною назвою “синтетичні тканини” ховаються сучасні матеріали, які є абсолютно безпечними. Зроблені за новітніми технологіями, вони набувають якостей, завдяки яким здатні забезпечити комфортний сон. При цьому вони відрізняються високою зносостійкістю та за ними легко доглядати. Також ціна постільної білизни з синтетики нижча за вартість натурального домашнього текстилю.

Серед речей для сну, виготовлених з синтетичних тканин, дуже популярними є комплекти з мікрофібри (100% поліестеру). Також попитом користуються вироби з комбінованим складом, наприклад, з софткотону – матеріалу, основна частина якого це поліефірне волокно, а іншими складовими є віскоза та бавовна. 

постільна білизна

Фото https://podushka.com.ua/. Постільна білизна Valtery

З якої тканини буде виготовлена постільна білизна – вирішує тільки покупець. Якщо людина є прихильником натуральних речей та у неї дуже чутлива шкіра, то варто звернути увагу на вироби з бамбуку, тенселу, шовку. Але їх вартість може не всіх влаштувати. Більш доступною вважається постіль з бязі, проте вона не така ніжна на дотик. Якщо шукаєте якісний та недорогий домашній текстиль – виробники пропонують достатньо комплектів із синтетики.

У першу чергу треба визначитися з бюджетом, а знайти необхідний варіант під наявні кошти не проблема.