Як я стала мамою в 42 роки завдяки клініці ICSI Clinic та сучасним репродуктивним технологіям

Народження дитини не входило в мої плани. Ще в юності мені поставили діагнози, з якими завагітніти природним шляхом було б важко. Тому я вирішила присвятити життя кар'єрі. Вивчилася, здобула успіх, вийшла заміж. І коли практично всі заплановані в матеріальному плані цілі були досягнуті, ми з чоловіком все ж вирішили подумати про дітей. І це не дивлячись на вік – на момент прийняття такого рішення мені було 39 років. До цього часу у нас з'явилися фінансові можливості, а репродуктивні технології зробили крок далеко вперед (у порівнянні з тим, які вони були 20 років тому).

Репродуктивні технології

Перше невдале ЕКЗ

Через те, що надії завагітніти природнім шляхом в мене майже не було, я відразу звернулася в одну з клінік репродуктивної медицини. Вона мала хороші рекомендації, але на ділі дуже розчарувала. Я завжди обираю тільки найкраще, якщо справа стосується здоров'я. Тому грошей не шкодувала і сподівалася на результат. З рештою ця клініка переконала мене в тому, що дитина – це щастя, яке неможливо купити ні за які гроші.

Перша спроба ЕКЗ виявилася невдалою. Супроводжувала його гормональна стимуляція, яка негативно відбилася на моєму здоров'ї. Після цього я вирішила повністю відмовитися від ідеї материнства, але через деякий час все ж таки передумала.

Друга спроба призвела до успіху

На момент звернення до ICSI Clinic мені був 41 рік. Тому шанси на успішне зачаття знижував ще і вік. Але вирішили ризикнути в останній раз.

Спочатку мені призначили обстеження. Консультував провідний репродуктолог клініки – Дарій Олександр. Тільки після ретельної та комплексної діагностики фахівці почали лікування безпліддя.

Було вирішено провести ЕКЗ в природному циклі, тому що проведена раніше гормональна терапія в іншій клініці негативно відбилася на моєму здоров'ї. На успіх я не сподівалася, але чудо сталося. Завагітніти вдалося в першому циклі. Вагітність була непростою, але це окрема історія. Головне, що у віці 42 роки я стала мамою. Прижилося два ембріони, тому ми з чоловіком стали батьками чудових дівчаток-двійнят.

Для тих, хто планує звернутися до ICSI Clinic, хочу виділити кілька моментів, які мене приємно здивували:

  • індивідуальний підхід (лікарі дійсно переймаються проблемою кожного пацієнта);
  • використання сучасного обладнання (завдяки йому виконується точна діагностика та ефективне подальше лікування);
  • досвідчені лікарі, які добре знають свою справу (мені не призначали зайвих процедур та непотрібних ліків).

Обслуговуванням я залишилася дуже задоволена, а головне, отримала потрібний результат.