Як обрати ідеальний засіб для прання?

Яким, на Вашу думку, має бути ідеальний засіб для прання?

Очевидно, що якісним, тобто вміти виводити плями будь-якого віку, походження та складності. Але чи готові Ви купувати такий засіб за будь-які гроші? Мабуть, ні. Тобто, в ідеалі він має бути ще й доступним. Такі засоби існують, втім досить часто вони не економно витрачаються, тобто однієї упаковки доступного засобу вистачає всього на декілька праннів, потім знову доводиться купувати наступний і таким чином справжня ціна виростає майже удвічі. Отже, ідеальний засіб має економно витрачатися.
zasib 

Орієнтуючись на основні вимоги домогосподинь, як-то якість, доступність та економічність, європейські спеціалісти створили новий формат засобів для прання – гель. Як виявилося, гель для прання не лише виконує ці три вимоги, а і набагато ефективніше справляється із плямами, не псує тканину і сприяє довшому зберіганню її зовнішнього вигляду. І це лише очевидні переваги. Згадайте, як ми використовуємо пральний порошок? Оглянули пляму і засипали стільки прального засобу, скільки нам здалося за потрібне. А при цьому ще й вдихнули шкідливих речовин, які неминуче розсіюються як пил.

Що змінилося після виникнення гелю для прання?

Зазвичай кожен гель продається у комплекті зі спеціальною мірною ємністю, яка дозволяє виміряти точну кількість необхідної речовини, а отже уникнути як надмірного, так і недостатнього використання. Застосовуючи та зберігаючи гель, ми не вдихаємо шкідливих хімічних сполук, які неодмінно випаровуються із відкритої пачки традиційного порошку. Крім того, гелі для прання чудово виконують своє завдання не лише у гарячій, але й у прохолодній воді, що теж є суттєвою економією. Чудово підходять не лише для ручного прання, а й у пральній машині, тобто є більш універсальними, порівняно з аналогічними пральними порошками.

Одним з найкращих представників гелів для прання на європейському ринку є німецький гель для прання  Passion Gold, який представлений лінійкою із трьох засобів: універсальний Passion Gold Exclusive Gel Universal неодмінно сподобається господиням, які не звикли купувати зайві засоби. Він чудово підходить для прання кольорових та білих речей, вовняних, синтетичних, бавовняних і навіть шовкових тканин. Якщо ж  у Вашому гардеробі переважають речі темних відтінків, то якнайкраще збереже глибину їх кольору гель для прання Passion Gold Professional Black. Цей гель відмінно виводить плями, не псує структуру тканини і дбайливо зберігає первинний колір чорних речей, без зайвих відтінків. Третім засобом у лінійці німецьких гелів для прання є Passion Gold Exclusiv Gel, що створений спеціально для кольорових речей. Він чудово виводить плями, зберігаючи при цьому яскравість кольорів.

Порівняно нещодавно з'явився засіб для прання, що є нащадком покоління гелів, а саме – капсули для прання. Зберігаючи усі переваги гелів, вони мають надзвичайно зручний формат і діють ще швидше, оскільки застосовувати капсули для прання слід безпосередньо у барабані пральної машини.

Пам'ятайте, купуючи європейські засоби для прання, Ви обираєте не лише якість, а і безпеку для свого здоров'я та захист власної пральної машини, адже усі засоби мають у своєму складі спеціальні сполуки, що захищають техніку від вапняного нальоту та накипу !