Як обрати пансіонат для літнього лежачого родича?

Пансіонат для лежачих

Опинившись в старості прикутими до ліжка або за рекомендацією лікарів дотримуючись постільного режиму літні люди вимагають спеціалізованого догляду. Не у всіх близьких є можливість цілодобово перебувати поруч, контролювати приймання ліків і організовувати відвідування лікарів.

Подолати труднощі організації правильного і повноцінного догляду допоможе хороший приватний пансіонат, який доведеться вибрати родичам. Якщо розглядається кілька варіантів, то важливо вивчити всі умови й пропонований сервіс, що допоможе врахувати задоволення всіх потреб літньої людини.

Основні переваги приватних пансіонатів

Розвиток приватного сектора сфери надання соціальних послуг дозволяє забезпечити необхідний і цілеспрямований догляд літнім людям.

Родичі разом зі своїми близькими можуть вибрати хороший і відповідний їх вимогам будинок престарілих де надається повноцінний комплекс послуг:

  • добре підготовлений і володіє потрібними професійними навичками персонал, що проходить регулярну кваліфікаційну підготовку;
  • застосування комплексного підходу й організація всіх сфер життєдіяльності людей похилого віку, від медичного обслуговування до психологічного комфорту;
  • збалансоване харчування і дотримання рекомендацій по організації роботи харчоблоку, графіка приймання їжі та самостійна закупівля харчових продуктів;
  • індивідуальний підхід в організації догляду з урахуванням фізичного стану пацієнта, поставлених діагнозів і рекомендованого лікування.

Орієнтуючись на ці переваги легко скласти список вимог, яким повинен відповідати хороший пансіонат. До переліку можна додавати свої пункти, і їх задоволення стане ще одним плюсом для обраного закладу, яке стане другою домівкою для літнього родича.

Особливості організації догляду в будинках для людей похилого віку

Вдома літній людині, яка змушена дотримуватися постільного режиму часто доводиться залишатися на самоті та чекати приходу близьких. Наша мережа приватних пансіонатів «Родинна Турбота» пропонує умови повного пансіону з організованим наглядом протягом доби за пожильцями.

Персонал стежить за чистотою в кімнатах і загальних приміщеннях, проводить регулярні прибирання та санітарні обробки. Пристарілим людям міняють постільну білизну і допомагають переодягатися, надається допомога при прийнятті їжі, проведенні гігієнічних процедур, вони супроводжуються на прогулянки.

Обов'язковою умовою організації догляду є надання медичного обслуговування, систематичний контроль здоров'я. Співробітники стежать за дотриманням лікарських рекомендацій, проводять профілактику інфекційних та інших захворювань, формування пролежнів.

Необхідні умови для комфортного проживання

Комфорт забезпечується не тільки коштом турботи про підопічних, для постояльців підготовлені затишні номери з меблями та санвузлами. А ще в пансіонатах створені саме ті умови в яких потребують люди похилого віку, включаючи уважне і дбайливе, небайдуже ставлення з боку співробітників.

Досвідчений персонал

З усім списком співробітників можна ознайомитися тут https://turbota.info/ua/budynok-prystarilykh-v-chernihovi.html, де є вся корисна інформація. У нас працюють досвідчені та кваліфіковані доглядальниці, компетентний персонал, які з теплотою ставляться до підопічних.

Організований побут

Перебуваючи в пансіонаті підопічним не доводиться переживати про розв'язання повсякденних проблем і їх перебування тут можна порівняти з життям у будинку відпочинку.

Силами персоналу проводиться прибирання і прання, приготування їжі та навіть годування, супровід на прогулянки та процедури.

Медичний догляд

Будинок для людей похилого віку «Родинна Турбота» забезпечує цілеспрямований догляд і проведення процедур реабілітації. Для літніх людей створені комфортні умови підтримки стану здоров'я, контролюється приймання препаратів і проведення рекомендованого лікування.

Чого не повинно бути в приватних пансіонатах

Вибираючи приватний пансіонат доводиться уважно вивчати всі послуги та сервіс, що надається, розбиратися в тонкощах організаційних питань. Важливо виключити всі чинники ризику і подбати про те, щоб літній людині було не тільки фізично, а й психологічно комфортно далеко від дому.

У пансіонатах не повинно бути крутих сходів, недоглянута територія і відсутність потрібного інвентарю видає убогість фінансування. Старий ремонт і неякісні меблі, відсутність соціальних ліжок і носилок свідчить про погане оснащення та можливі ситуації дискомфорту.

Лежачі хворі літнього віку потребують всебічного догляду і кращий варіант його забезпечити, це вибрати приватний пансіонат. Мережа будинків престарілих «Родинна Турбота» з комплексом послуг з якими можна ознайомитися на сайті https://turbota.info/ua/budinok-prestarilikh-cherkasi.html гарантує турботу та увагу кожного проживає.