Як вибрати подушку для сну: основні вимоги та види наповнювача

Якісний сон - це запорука гарного самопочуття протягом дня. Тому постільній білизні слід приділити увагу. Особливо подушкам, від яких залежить не тільки якість відпочинку, а й постава. Пропонуємо розібратися, на які нюанси потрібно звертати увагу під час вибору спального аксесуара, щоб на ранок відчувати себе виспаним і в гарному самопочутті.

Як вибрати подушку для сну

Особливості призначення

Щоб зрозуміти, якими властивостями має обладати подушка, слід розібратися в її призначенні. Перше завдання - це підтримка тіла в потрібному положенні під час сну. Разом з тим хребет повинен залишатися прямим. За відчуттями не має бути напруги в м'язах, а також затискачів тіла та неприродних скручувань.

Коли положення людини правильне, вона розслаблюється. При цьому простіше засипати і менше прокидаєшся. В результаті відчуваєш себе відпочившим і сповненим сил. Тому якщо спостерігається неспокійний сон, систематичні пробудження протягом ночі, втома, болі в спині, то час задуматися над придбанням нової подушки. А зробити це можна в інтернет-магазині SV Textile. В асортименті представлений великий вибір спальних аксесуарів, серед яких є вироби не тільки для сну, але й декоративні або спеціального призначення.

На сайті «СВ Текстиль» ви зможете купити подушки оптом чи вроздріб за оптимальною ціною. У каталозі представлена ​​продукція від іменитих брендів, до яких відносяться: Lotus, Penelope, «Екопух», Iris Home, Othello та ін. Відмінна репутація виробників підтверджує високу якість виробів, представлених в каталозі.

Основні вимоги

Основні вимоги до подушок

Перший показник, якому варто приділити увагу, - це висота подушки. Вона повністю залежить від комплекції людини і визначається за шириною плеча. Параметр в середньому становить 8-15 см. Другий показник свідчить про загальні розміри. Стандартними вважаються такі: 50Х50, 50Х70 та 70Х70 см. Відповідно до цих параметрів на фабриках виготовляють наволочки.

Третій показник - жорсткість. Вона буває наступних типів:

  • максимальна - рекомендована людям, які звикли під час сну лежати на боці, а також мають проблеми з хребтом;
  • середня - підходить тим, хто спить на спині;
  • м'яка - таку подушку оцінять любителі поспати на животі.

Четвертий показник - форма. Класичним варіантом є квадратний або прямокутний спальний аксесуар. Виріб підходить людям, які не мають проблем з опорно-руховим апаратом. Такі подушки виступають універсальним варіантом, який зустрічається найчастіше. Однак якщо людина має різного роду спинно-шийні проблеми, то краще підібрати ортопедичні вироби, які мають спеціальні заглибини під голову. Або це можуть бути напівкруглі валики.

Види наповнювача

Види наповнювача для подушки

Виробники набивають подушки як натуральними, так і синтетичними матеріалами. У першому випадку використовується пір'я, пух, бамбук і багато іншого. Серед незвичайних натуральних наповнювачів можна виділити гречку, шовк, евкаліпт.

Незважаючи на те що природні матеріали мають безліч переваг, більш популярними вважаються синтетичні наповнювачі. До них відносяться:

  • синтепон;
  • холофайбер;
  • мікрофібра;
  • полістирол;
  • поліестер та ін.

Завдяки сучасним розробкам вдається отримувати відмінний склад, який не викликає подразнень на шкірі та алергії. Синтетика не є сприятливим місцем для поселення кліщів, тому такий варіант наповнювача більш привабливий. Особливо якщо підбираються аксесуари для дитини.