Яке бойове мистецтво обрати дівчині?

Яке бойове мистецтво обрати дівчині?

Бойові мистецтва замість фітнесу - вибір багатьох сучасних дівчат і це не дивно: заняття бойовими мистецтвами дозволяють підтримувати тіло та організм в потрібному тонусі, а крім того - дівчина, яка володіє бойовими прийомами, здатна ефективно захистити себе від нападу ґвалтівника або грабіжника. Але перш ніж кинутися записуватися до тієї чи іншої секції бойових мистецтв, представниці прекрасної статі варто ретельно обміркувати всі наслідки свого вибору. Навчання бойовим прийомам не має позбавити вас жіночності та привести до набору надмірної м'язової маси. Які ж бойові мистецтва найкраще підходять дівчатам? Будемо детально розбиратися в цьому питанні разом.

Основні критерії вибору виду бойових мистецтв для жінки

Професіонали радять жінкам при виборі видів бойових мистецтв керуватися в першу чергу відомим принципом «не нашкодь» і обирати такі підвиди навчання бойовим прийомам, які не зіпсують фігуру, зовнішність та характер дівчини. Що буде толку від вашого вміння битися, якщо в подальшому ви не зможете реалізувати себе як жінка? Якщо невірно обраний вид спорту зробить вас чоловікоподібною, позбавить жіночої чарівності? А тому підійдіть до підбору виду бойових мистецтв з усією серйозністю і зробіть правильний вибір, в якому вам можуть допомогти поради та огляд деяких видів бойових мистецтв, зібрані в наступних підрозділах статті.

Чому боротьба вкрай невдалий вибір для дівчини?

За змаганнями з боротьби цікаво спостерігати по телевізору, але якщо ви хочете зайнятися боротьбою всерйоз і використовувати її прийоми з метою самозахисту - вам потрібно врахувати наступні факти:

Щоб кинути і тим більше перекинути супротивника через себе - одного знання прийомів боротьби буде недостатньо. Також буде потрібно набрати певну масу тіла і м'язовий об'єм і вже одне це здатне сильно зіпсувати жіночу фігуру.

Борці нерідко отримують удари в обличчя, але вони не використовують захист, хоча і можна придбати шоломи для єдиноборств в ligasporta.com.ua. Чи готові ви постійно ходити з синцями на очах, на вилицях? Майже у 90% борців зламані вуха - а вже поламані вуха точно не прикрашають жіночу зовнішність.

Але якщо вам без боротьби нікуди - виберіть, хоча б один з її жіночих видів - дзюдо, джиу-джитсу або греплінг. Але навіть в цих видах потрібно дотримуватися певних обмеження - намагайтеся навчатися прийомам боротьби в низьких вагових категоріях. Це дозволить вам уникнути надмірному розвитку м'язів, набору ваги. І ще: не розповідайте подробиці тренувань зі своїм бой-френдом! Рідко якому чоловікові буде лестити думка, що його дівчина щодня обіймається з різними чоловіками, нехай вони навіть партнери по спарингу.

Бойові мистецтва які найбільше підходять жінкам

Бойові мистецтва які найбільше підходять жінкам

До найбільш відповідним видам бойових мистецтв для жінок можна віднести тхеквондо, ушу та спортивне карате. Ці мистецтва також відносяться до ударних видів спорту, але в дозованих кількостях ними можна займатися без побоювання серйозно зіпсувати фігуру або зовнішність. Не чекайте швидких результатів і не розраховуйте на те, що прозаймавшись рік будь-яким з цих бойових мистецтв, ви будете розганяти маніяків та хуліганів одним порухом руки або ноги - на отримання майстерного рівня володіння бойовими прийомами можуть піти роки.

Якщо ж вам хочеться навчитися битися і бути здатною постояти за себе у вуличному конфлікті - запишіться на муай тай - особливий вид таїландського боксу. Плюс цього виду бойового мистецтва полягає в тому, що ви навчитеся ефективно махати руками і ногами і при цьому не наберете масу тіла, зберігши жіночні обриси фігури.

Ще один екзотичний вид бойових мистецтв, який можна рекомендувати представницям прекрасної статі - це капоейра. Капоейра - вид бойового мистецтва, яке більше схоже на танок. Капоейра не тільки не викличе неприємних змін в жіночому вигляді, але і навчить пластичності, відмінної координації рухів. Також в капоейрі мінімальний відсоток травм.

Є й інші бойові мистецтва, які могли б підійти дівчатам, наприклад, тайцзи.

Завершуючи обговорення відповідних БМ для дівчат, слід сказати, що який би вид БМ ви не вибрали для себе, намагайтеся все-таки не перевантажувати свій організм тренуваннями, всіляко уникати травм і бути акуратною у виконанні вправ і прийомів. Підберіть для себе групу жіночу або з переважно жіночим складом - вам буде легше вчитися прийомам з представниками вашого статі, бо що ваші сили будуть приблизно однаковими. І головне - не чекайте швидких результатів. Володіння БМ означає довгі роки виснажливих тренувань.