Дізнайтеся, які аналізи в Києві можна здати в лабораторіях

Які аналізи можна здати в Києві

Як добре, коли ваш організм цілковито здоровий. Тоді ми прекрасно себе почуваємо, є бажання займатися фізкультурою, працювати, подорожувати. Дотримуючись правильного раціону, не зловживаючи алкоголем, цигарками, ми піклуємося про своє тіло, але, на жаль, навіть якщо дотримуватися усіх цих рекомендацій ви не зможете повністю уникнути хвороб. Потрібно ще враховувати фактори зовнішнього середовища, наявність стресів у вашому житті, та й непередбачені ситуації (аварії, вивихи, переломи), які можуть вплинути на подальше здоров'я органів і самопочуття в цілому. Деякі люди, отримавши переломи, відчувають, як їх хворі місця іноді починають нити або боліти. Найпростіший приклад - коли змінюються погодні умови.

Є ще такий тип людей, які не люблять ходити до лікарень, в надії, що воно само мине. Іноді ми звертаємося до лікарів запізно, чому іноді від них можна почути фразу: «Що ж ви так сильно запустили хворобу? Потрібно було раніше звертатися». Ці фрази і страшні й неприємні, бо ми вже не знаємо, як швидко вилікуємося від хвороби. Але добре, що сьогодні існують сучасні лабораторії, де можна здати аналізи в Києві, заздалегідь виявивши причину хвороби. Так, медицина сильно просунулася за останні 10 років. По телевізору або на теренах інтернету ми бачимо реклами, які розповідають нам про нові технології та апарати, які існують в лабораторіях. І дійсно, вони допомагають не тільки визначити збій гормону або органу, а й дозволяють контролювати загальний стан організму. У нашій країні населення вже розуміє важливість періодичної здачі аналізів, хоча не всі ще знають, які аналізи потрібно здавати регулярно.

Які аналізи важливо здавати кожній людині і чому.

Наша лабораторія має одне з найбільш передових обладнань, тому в переліку можна побачити більше 900 видів аналізів. Аналізи розподілені на групи - загальноклінічні, біохімічні, гормональні, онкологічні, цитологічні, бактеріологічні, генетичні, алергологічні та ін. Типи. Найбільш базовими аналізами досі є кров і сеча. Ці аналізи дозволять дізнатися вам навіть про найменші зміни, але не варто забувати про правильну здачу матеріалів, щоб результати не були спотворені, а також про те, що саме дослідження має проводитися тільки на професійному обладнанні. Професійний лаборант, подивившись на результати досліджень, може вже скласти загальну картину стану клієнта, і допоможе спрямувати вас до профільного лікаря для досконального вивчення і подальшого курсу лікування.

Що можна дізнатися про стан здоров'я за сечею та кров'ю?

Загальний аналіз крові дозволяє дізнатися рівень еритроцитів, гемоглобіну, лейкоцитів та тромбоцитів. Структуровані білки і кров'яні тільця, дадуть повну інформацію про імунітет, згортання крові, захворюваннях крові, легенів, порушення механізму роботи серця, щитовидки і.т.д.

У сечі міститься 11 основних показників, де кожен з них також допомагає виявити різні хвороби. Наприклад, якщо сеча має бурштиновий колір, то це може говорити про гарні показники, а от якщо колір сечі темний, то можливо у вашому організмі присутній вірус гепатиту або цироз. Запах сечі також може свідчити про інфекційні захворювання. Найпростішим прикладом можна навести той, коли сеча має запах ацетону. Це може бути ознакою захворювання на цукровий діабет. Сеча має бути прозорою, помутніння можуть свідчити про наявність в ній білка, що свідчить про наявність запального процесу, а також про запаленнях нирок. Звичайно, ви можете знайти в інтернеті розширену інформацію про аналізи, в тому числі і на нашому сайті.

Що ми пропонуємо клієнту?

  • Онлайн запис. Наша лабораторія дозволяє позбутися нудних черг - досить просто зайти на сайт і записатися на аналізи. Заповнивши кілька рядків, ви станете в чергу, таким чином, істотно заощадите свій час.
  • Цілковита анонімність. Ви можете залишити у нас тільки номер телефону, щоб забезпечити анонімність.
  • Постійні знижки. Ми намагаємося робити медицину загальнодоступною, тому заходячи на сайт, ви часто можете зустріти різні акції на аналізи.
  • Швидке отримання результатів. Більшість аналізів проводяться протягом доби, деякі ми можемо зробити за лічені години, а дізнатися результати можна в особистому кабінеті і роздрукувати їх для подальшого надання вашому лікуючому лікарю.
  • Можливість виїзду медсестри. Ми розуміємо, що деякі клієнти не в змозі дістатися до лабораторії, і тому у нас є послуга з виїзду медсестри додому. Процедура забору матеріалу не відрізняється від тієї, яку ми надаємо в лабораторії.
  • Якість досліджень. Ми маємо ліцензію на медичну практику, а також свідоцтво на атестацію на право проведення лабораторних досліджень.

Наша лабораторія радить усім вчасно звертатися до лікарні, а ми допоможемо дати вам точні результати досліджень у найкоротші терміни!