Актуальність інвестицій в Одеську нерухомість станом на 2023 рік

Мешканці України зацікавлені у збереженні та примноженні вільних коштів. Найбільш затребуваним варіантом справедливо вважають інвестиції в нерухомість Одеси за допомогою профільних агентств нерухомості, які стануть ще більш актуальними 2023 року. Саме цей інструмент дозволяє отримувати стабільний дохід на тлі зниження ефективності альтернативних вкладень.

нерухомість в Одесі

Цілі інвестиційних угод

Кінцевою метою інвестування вважається вкладення вільних коштів для отримання профита. Грамотно зроблені інвестиції в нерухомість дозволяють:

  • мати стабільний пасивний дохід. Отримані об'єкти здаються в оренду з метою отримання щомісячного доходу. Під час укладання довгострокових угод можна розраховувати на 5%. Подобова схема щорічно дає від 7 до 30%;
  • одержати відносно швидкий дохід. Більш активна тактика передбачає перепродаж об'єкту. У середньостроковій перспективі вкладення можуть забезпечити дохідність лише на рівні 40% і більше. Особливо якщо купується нове житло на стадії зведення об'єктів;
  • зберегти кошти. Значимість мети зростає на тлі інфляційних процесів у країні. Вкладення дозволяють нівелювати наслідки економічних спадів та зберегти гроші з потенціалом збільшення базової суми.

Виходячи з цілей, важливо вибрати якісний об'єкт для реалізації інвестиційної угоди

Об'єкти для ефективних вкладень

Здійснення інвестиційних угод передбачає різні можливості щодо вибору безпосереднього інструменту для отримання профіту. Найбільш популярні такі варіанти:

  1. Житлова нерухомість. Оптимальна для інвесторів-початківців. Це зумовлено низькими ризиками та більш оперативними можливостями для перепродажу чи запуску орендного бізнесу. Важливо враховувати розташування та інші характеристики. За оцінками українських експертів, кращий вибір на користь геолокацій на морському узбережжі. Найпривабливішим варіантом традиційно вважається Одеса. Нерухомість у безпосередній близькості до моря підвищує можливість успішності інвестиційних операцій. Завжди доцільно розглядати проекти новобудов. У цьому випадку можна отримати максимально високий прибуток при перепродажі.
  2. Комерційна нерухомість. Найчастіше використовується більш досвідченими фінансистами. Практика підтверджує можливість оформлення вигідних орендних угод. З огляду на портовий статус Одеси це місто також залишається однією з найпривабливіших географічних локацій в Україні. Затребуваними є виробничі приміщення, причальні комплекси, торгово-комерційні простори.
  3. Ділянки землі. Також зручні для інвестицій. Вимагають менших сум та можуть бути оперативно оформлені. Виключаються додаткові витрати на ремонт. Вдалим варіантом є інвестиційна купівля привабливих майданчиків для будівництва, а також сільськогосподарських земель.

Разом з тим, набирають популярності інвестиції у паркувальні місця. Вони зараз максимально потрібні у великих містах, включаючи Одесу.

інвестиції в нерухомість в Одесі

Плюси інвестицій у нерухомість

Практика успішного інвестування підтверджує низку переваг такого рішення. До них відносяться:

  • мінімальні ризики. Навіть на фазі кризових циклів такі активи продовжують продаватися чи застосовуються в орендних угодах;
  • стабільність. З'являється можливість отримання невеликого, але постійного профіту або планування більшого прибутку під час операцій перепродажу. Враховуючи прогнози НБУ щодо зменшення прибутковості депозитних рахунків наступного року, нерухомість виглядає ще привабливішою;
  • варіативність операцій. Виходячи з персональних переваг, завжди можна вибрати відповідну тактику інвестування.

Крім того, під час планування вкладень в українську нерухомість завжди можна скористатися консультаціями профільних експертів. Вони забезпечують комплексну підтримку усім стадіях інвестиційної угоди.