Фартухи та бейджі для персоналу у сфері HoReCa

У сегмент товарів HoReCa входять фартухи та бейджики. Ці вироби певною мірою визначають імідж закладу, тому до вибору таких речей потрібно підходити відповідально.

Фартухи та бейджи для персоналу

Фартухи для персоналу ресторанів, барів та кафе

Вибір фартухів набагато ширший, ніж може здаватися. Це доводить магазин FD-Store, який пропонує багатий асортимент текстильної продукції для сфери HoReCa. У каталогах представлені фартухи:

  • довгі та короткі;
  • літні для офіціантів;
  • джинс із логотипом;
  • з нагрудником;
  • із забавними написами та ін.

У магазині FD-Store можна придбати фартухи для персоналу з місткими кишенями, різних кольорів (включаючи світлі та суворі чорні відтінки), з довгим поясом та тематичними зображеннями, наприклад, картинкою у вигляді перехрещених ножів (фартух для шеф-кухаря).

Компанія FD-Store спеціалізується на товарах HoReCa, тому пропонує широкий вибір якісної продукції, включаючи текстиль. Фартухи виготовляються з натуральних тканин, відрізняючись зносостійкістю, простим доглядом (їх легко прати і вони швидко сохнуть), привабливим зовнішнім виглядом. Докладніше з видами текстилю знайомтеся на сайті FD-Store.

Красиві бейджики для обслуговування

У магазині представлено великий вибір бейджиків. У каталогах є вироби різних форм та кольорів, включаючи оригінальні аксесуари. Наприклад, гарним вибором стануть бейджі з віконцем розміром 13 х 67 мм. Це практичні аксесуари, які дозволяють легко та швидко змінювати інформацію про співробітника.

Види бейджиків

Ось лише кілька прикладів:

  • металеві – під срібло та золото, відрізняються високою міцністю;
  • пластикові – недорогі, але практичні вироби;
  • акрилові – ударостійкі та зносостійкі аксесуари;
  • дерев'яні – відрізняються привабливим зовнішнім виглядом.

Вироби відрізняються і способом кріплення, наприклад, дуже зручні бейджики на магніті (вони не вимагають виконання проколу, зберігаючи цілісність одягу). Але бейджі на шпильці теж використовують часто, вони швидко приколюються, добре фіксуються і тримаються. Дуже красиво виглядають крейдяні бейджики.

Ці аксесуари застосовуються у всіх закладах, пов'язаних з обслуговуванням людей – ресторанах, кафе, барах, готелях, готелях тощо. Також бейджики носять співробітники офісів, супермаркетів та ін.

Вибрати та замовити доставку бейджів для персоналу можна на сайті FD-Store, тут же надано великий вибір інших товарів сегменту HoReCa, включаючи папки меню, лічильники, серветки та ін.