Mywatershop: доставка питної води по Києву та Україні

Чиста і свіжа питна вода від Mywatershop - джерело життя і запорука здоров'я. Нормальна щоденна норма води для кожної людини - 1,5-2,5 літрів. Ще більше буде потрібно для приготування смачних напоїв (чаю, компотів, узварів, кави, лимонадів) та їжі. Вода з крана не підходить для таких потреб. Завбачливі замовники з Києва та всієї України замовляють Боржомі у перевіреної компанії.

доставка питної води по Києву

Чиста питна вода з доставкою додому по Києву і всій Україні

Компанія спеціалізується на продажу і постачанні води по Києву та всій території України. В каталозі додатково можна придбати деякі інші супутні товари,серед таких: кава, какао, концентровані фруктові та ягідні коктейлі, чай, і т.д. Щоб зробити замовлення, досить:

  • пройти просту і швидку реєстрацію;
  • в пару кліків залишити заявку на товар, який сподобався;
  • вказати місце доставки і очікувати замовлення.

Додатково компанія пропонує купити або взяти в оренду обладнання для розливу - кулер. Замовлення доставлять за вказаною адресою в обумовлений час. Доставка можлива не тільки додому, але й до офісу компанії.

Будь-яка вода на вибір

Людині необхідно пити воду щодня в певному об'ємі - не менше 1,5-2,5 літрів. Спортсменам слід випивати ще більше. Щоб не відчувати спрагу, слід замовити воду з доставкою додому. Вона може бути:

  • бутильованою - по 18-19 літрів;
  • у пляшках - зручний об'єм для транспортування - від 0,33 л.

Особливу увагу звертають на себе комбіновані набори, які дозволяють отримати в одному замовленні не тільки великі бутлі для кулерів, але й упаковку «Боржомі», «Моршинської», тощо. Такі ємності можна брати з собою в дорогу, на спорт, роботу або навчання.

Настільні та підлогові кулери для офісів і квартир

Використовують таке обладнання для зберігання і зручного розливу цілющої вологи. Апарат має просту систему управління. Щоб налити необхідний об'єм, досить натиснути кнопку і підставить під спеціальний отвір склянку. Деякі моделі не тільки розливають рідину, а й працюють в різних режимах. Влітку особливо цінується прохолодна вода, взимку - гаряча, яку можна використовувати відразу для приготування кави або чаю.

Устаткування розділене на два типи - підлогове та настільне. Перше функціональне і об'ємне, в деяких передбачено простір для зберігання речей, кави, чаю. Настільні моделі компактні, їх зручно використовувати в невеликому просторі.