Чому варто робити ремонт з дизайнером?

Чому варто робити ремонт з дизайнером?

Сьогодні все частіше люди роблять ремонт, використовуючи послуги професіоналів зі сторони. Зазвичай достатньо заручитися допомогою дизайнера, який допоможе якісно підійти до формування дизайну інтер’єру. Але послуги дизайнера коштують грошей, що відлякує багатьох, заставляючи робити ремонт традиційно власними зусиллями. Чи варто економити в даному випадку? Наскільки різниться процес та результати ремонту, виконаного за допомогою дизайнера, та ремонт без його участі, дізнаємось з даного матеріалу.

Ремонт власними зусиллями

Отже, припустимо, що ремонтні роботи ми вирішили виконувати лише власними зусиллями, як це зазвичай робили наші батьки десятки років тому. Так, цей варіант є найдешевшим і в цьому його великий плюс. Але на цьому плюси закінчуються.

Серед особливостей такого процесу та власне результатів зазначимо:

  1. Необхідність чітко вирішити, яким саме має бути оселя після ремонту. Це не так просто, як здається на перший погляд. Слід створити дизайнерську концепцію, врахувати усі архітектурні моменти, з’ясувати кожну деталь, встановити бюджет й багато-багато іншого.
  2. Необхідність постійно координувати ремонтні роботи із усіма членами родини, думка яких може розділитися, що стане додатковою незручністю.
  3. Необхідність витрачати власний час. Якщо ви зайнята людина, ремонт розтягнеться на роки. Навіть якщо ви найняли бригаду робітників, відсутність досвіду поведінки з ними та знань у даному ремеслі, контролю роботи виконавців – все це зробить процес ремонту вкрай важким та ресурсномістким.
  4. Доведеться власними зусиллями вибирати матеріали та меблі. Добре, якщо людина зв’язана з цим професійно й розбирається у темі. Якщо ні, результативних помилок не уникнути.

В результаті маємо безліч недоліків при єдиній перевазі. Звичайно, сучасний ремонт потребує професійних знань, витраченого часу та організаційних навичок. Саме тому більшість людей все частіше заручається допомогою професіонала дизайнера інтер’єра, здатного вирішити всі питання самостійно.

Ремонт за участю дизайнера

Якщо ви серйозно відноситесь до справи й бажаєте мати відповідний очікуванням результат, безумовно, слід розглядати варіант із залученням дизайнерської праці. Переваги виконання ремонту за допомогою дизайнера випливають із недоліків його виконання власними зусиллями.

Головною метою в пошуках хорошого дизайнера є необхідність знайти так би мовити генерального підрядника – особи, яка за відповідну плату візьме усі процеси до своїх рук, залишивши замовнику лише необхідність спитати за фінальний результат.

Отже, переваги послуг дизайнера під час виконання ремонту наступні:

  1. Індивідуальний підхід та оригінальність. Далеко не кожний з нас точно знає, яким має бути в ідеалі наше житло. Начебто ідеї та замальовки є, але навичок скласти усе докупи зазвичай не вистачає. Професіонал здатен зробити це за вас. Врахувати уподобання та побажання клієнта, скоординувати їх в оптимальне русло. Хороший дизайнер врахує усі нюанси побуту та звичок замовника, допоможе створити кілька підходящих варіантів дизайну оселі, а вам залишиться лише вибрати найбільш відповідний.
  2. Виконання усіх робіт без необхідності втручання замовника. Дуже важлива перевага, що дозволяє доручити підбір матеріалів та техніки, контакт із виконавцями та контроль виконання ними строків та бюджету проекту одній людині – дизайнеру, який стане для нас тим самим генеральним підрядником, що виконає усі роботи та здасть об’єкт під ключ.

Послуги дизайнера дозволять сформувати чіткий бюджет та контролювати його точне виконання. Спеціаліст не припускається помилок у проектуванні, що забезпечить повну відповідність виконання усіх робіт запланованим параметрам та у встановлений строк.