High Hills в Харкові: все для комфортного життя, роботи і відпочинку

Про що мріє практично кожен житель мегаполісу? Жити з комфортом в тому місці, де все необхідне знаходиться поруч. Це цілком зрозуміло - у великих містах витрачається багато часу на дорогу. Купівля квартири в High Hills дозволить назавжди забути про таку проблему - в рази скоротяться тимчасові витрати на зайві пересування, але разом з тим збільшиться продуктивність, а в житті з'явиться більше яскравих фарб.

Уже сьогодні пропонуємо розглянути цю унікальну новобудову на Науковій Харків - місто великих можливостей, де можна жити з комфортом. Вежі High Hills - це об'єкт нового покоління, який гармонійно поєднує в собі офісні та житлові приміщення. Приємний бонус - кращі види з вікон на Харків. Можна вибрати відповідну квартиру з 286 варіантів (від 1 до 5 кімнат).

High Hills

Особливості High Hills в Харкові

У сучасній новобудові High Hills можна не тільки жити з комфортом, але й працювати, а також відпочивати. У цьому полягає його головна особливість і відмінність від інших аналогічних об'єктів.

Розміщення офісних приміщень заплановано на 2-7 поверхах. Проект будівлі складено таким чином, щоб житлова та офісна зони не перетиналися між собою.

Вільний від роботи час можна присвячувати відпочинку у фітнес-клубі з басейном, вечерь або обідів в кафе, ресторані, відвідування освітніх курсів в спеціально відведеній для цього зоні. Для продуктивного шопінгу також не потрібно залишати комплекс. На його території можна швидко знайти галерею бутиків, де продаються різні товари для будь-яких випадків життя.

Новобудова в Харкові: технології, застосовані в ході будівництва

Детальну інформацію про технології, які використовувались під час будівництва можна дізнатися на сайті high-hills.com.ua. Нижче перерахуємо основні моменти, які будуть цікаві покупцям:

  • фундамент - монолітна плита (монолітно-каркасна технологія);
  • зовнішні стіни - червона керамічна цегла;
  • вентильований фасад - обробка керамогранитом з утепленням мінеральною ватою (100 мм);
  • вікна - п'ятикамерні ПВХ профілі, які мають енергозберігаючі склопакети;
  • покрівля з гідроізоляцією з ПВХ-мембрани.

При покупці квартири її власник отримує житло з облаштованими перегородками, введеними в експлуатацію комунікаціями, встановленою системою опалення та приладами обліку.

У комерційній та житловій зонах сумарно налічується 15 ліфтів виробництва компанії Kone.