Переваги покупки меблів на замовлення

Меблі мають бути не тільки красивими, але ще й надійними, зручними у використанні. Часто вдається знайти такі елементи інтер'єру, але з одним серйозним недоліком – вони не підходять за розміром. Вирішити цю проблему допоможе замовлення індивідуального виготовлення меблів. Крім того, така послуга дозволить придбати вироби, які ідеально доповнюють інтер'єр за формою, кольором, стилем. Важливе значення має й функціональна складова. Але на цьому перелік переваг не закінчується. Багато плюсів такого виду сервісу забезпечує йому популярність серед покупців.

Меблі на замовлення

Чому варто обрати виготовлення меблів на замовлення: основні переваги послуги

Виробництво за індивідуальними параметрами. Більшість клієнтів, які воліють робити меблі на замовлення, є власниками квартир, приміщення яких мають нестандартні параметри. Замовляючи, наприклад, виготовлення шафи за точним розміром, клієнт отримує ідеальну конструкцію, яка займе відведене для неї місце в кімнаті. Разом з тим щілин та зазорів не буде. Під час співпраці з компанією Cleef меблі виходять такими, що ідеально задовольняють вимоги найскладніших планувальних рішень.

  • Ексклюзивний дизайн. Користування послугою – можливість проявити креативність та відмовитися від стандартних рішень. Меблі будуть мати саме той колір та фактуру, яку хоче бачити замовник. За необхідності будуть передбачені місця для розміщення вбудованої техніки.
  • Можливість вибору фактури, матеріалу виготовлення, фурнітури, елементів дизайну. Ці складові мають важливе значення, від якості залежить не тільки зовнішній вигляд, але й термін експлуатації.
  • Широкі функціональні можливості. Серійне виробництво меблів орієнтоване на середньостатистичного покупця. Але отримати виріб, який відповідає індивідуальним вимогам, можна тільки при виготовленні його на замовлення. Клієнт сам вибирає розташування ручок, полиць, дверей тощо.
  • Якісний сервіс. Виготовлення меблів на замовлення передбачає роботу з кожним клієнтом на умовах індивідуального підходу. Замовника обслуговує індивідуальний менеджер. На готові меблі зазвичай надається подовжена гарантія, пропонується безкоштовна її доставка та низка інших приємних бонусів.

Єдиним мінусом такого рішення є ціна. Ціни на меблі, виготовлені за індивідуальними параметрами, завжди вищі, ніж на вироби серійного виробництва.