Рейтинг кращих виробників сантехніки

Облаштування комунікацій та ремонт в будинку пов'язані з великими витратами. Бажання заощадити природно, і така можливість існує. Але експерти радять знижувати витрати за рахунок декоративних рішень. Економити на якості сантехніки можна. Фахівці настійно рекомендують обирати продукцію надійних брендів з бездоганною репутацією на світовому ринку. Відвідайте сайт Romstal. Тут можна придбати продукцію всесвітньо відомих виробників за вигідними умовами. Клієнтам інтернет-магазину не потрібно економити за рахунок якості.

Рейтинг кращих виробників сантехніки

Які виробники займають верхні позиції в рейтингах

Оцінку компаній проводять експерти та споживачі. У рейтингах лідирують виробники, які впроваджують прогресивні технології, працюють з якісними матеріалами. До переліку критеріїв входять дизайнерські рішення та ергономічність виробів.

Romstal Group

Компанія очолює рейтинги в різних країнах Європи. Сантехніка виробника відрізняється ергономічністю, виготовляється з міцних, стійких до корозії матеріалів. Високим попитом користуються такі групи виробів:

  • змішувачі;
  • композитні раковини;
  • акрилові ванни;
  • душові системи;
  • комплекти для підвісних унітазів.

Romstal розробляє інноваційні технології, великі ресурси вкладаються у пошук стильних декоративних рішень. Над колекціями компанії працюють всесвітньо відомі дизайнерські студії.

Grohe

Авторитетна німецька компанія спеціалізується на розробці прогресивних технологій в сфері комерційного водопостачання. Професійні рішення реалізуються і в виробництві для побутового використання. Системи інсталяції, прихованого монтажу, змиву отримують високі оцінки експертів.

Завдяки безкомпромісному відношенню до якості та інновацій Grohe покриває близько 8% світового ринку сантехніки. Компанія вкладає великі ресурси в пошук екологічних рішень, підвищення рівня комфорту для користувачів та ергономічний дизайн.

Mario

Це український бренд. Компанія працює на ринку з 1998 року і спеціалізується на виробництві рушникосушарок. Торгова марка займає високу позицію в рейтингу завдяки якості, яка відповідає європейським стандартам, і демократичною ціновою політикою. Рушникосушарки бренду характеризуються великим терміном експлуатації, зручністю, високим рівнем захисту від протікання та безпеки.

В асортименті виробника більше 80 електричних і водяних моделей, понад 250 типорозмірів. У відгуках про рушникосушарки торгової марки споживачі підкреслюють надійність і широкий спектр дизайнерських рішень, які дозволяють підібрати оптимальний варіант для ванної кімнати будь-якого розміру та стилю.