Правила експлуатації дизельного генератора

Генератори на дизельному паливі зарекомендували себе як надійна і невибаглива техніка, розрахована на тривалу безперебійну експлуатацію. Це обладнання може використовуватися в різних сферах. Великий вибір техніки з різними характеристиками сьогодні дозволяє підібрати оптимальний дизельний генератор кожному бажаючому.

Правила експлуатації дизельного генератора

Головні переваги генераторів на дизельному паливі

Багато хто помилково стверджує, що придбання дизельного генератора недоцільне з огляду на його порівняно високу вартість. Однак, якщо порівняти витрати на експлуатацію бензинової та дизельної техніки, то цілком очевидно, що рішення купити дизельний генератор в майбутньому виявиться вірним і цілком виправданим.

Переваг у дизельного обладнання кілька:

  • великий діапазон потужностей - на відміну від бензинової техніки, дизельні генератори можуть досягати 50, 100, 500 і 1000 кВт;
  • підвищений ККД - за цим показником дизель-генератори перевершують аналоги на іншому паливі на 5-10%;
  • економічність - купити дизельний генератор варто кожному, хто хоче заощадити на пальному;
  • здатність витримувати високі та тривалі навантаження - техніка цього типу від початку призначена для тривалої експлуатації. Використовувати дизельний генератор під низькими навантаженнями небажано.

Ще одна перевага дизель-генератора - високий ресурс. За умови правильної експлуатації це обладнання може служити по 500 і більше мотогодин.

Як правильно користуватися дизель-генератором?

Ефективність і продуктивність дизельних джерел електроенергії багато в чому залежить від дотримання їх власниками особливостей використання техніки. Щоб продовжити терміни експлуатації обладнання, необхідно:

  • регулярно чистити генератор від пилу і бруду;
  • контролювати рівень мастила і, за необхідності, замінювати його;
  • вмикати генератор не менше ніж на 1 годину щомісяця, навіть якщо потреби в цьому немає;
  • своєчасно змінювати фільтри;
  • не допускати роботу пристрою на холостих обертах більше 20 хвилин.

Правила користування дизельним генератором

Перед кожним запуском слід проводити ретельний огляд техніки, звертаючи особливу увагу на рухомі частини генератора. Це допоможе вберегти його від серйозних поломок.

Дизельні генератори в компанії «Укрснаб»

Купівля дизель-генератора в деяких інтернет-магазинах України може помітно вдарити по гаманцю замовника. Щоб заощадити, слід звертатися до компанії «Укрснаб». Тут можна купити дизельний генератор всесвітньо відомих виробників за найнижчими цінами.

Інтернет-гіпермаркет «Укрснаб» надає заводську гарантію на кожну модель генератора. Компанія здійснює доставку по Києву та Київській області власним транспортом і відправляє техніку транспортними службами покупцям з інших міст України.