Розмір душової кабіни: поради з вибору

Якщо ви вже визначилися з формою душової кабіни та конструкцією душових дверей, то саме час розпочати не менш складний вибір — розмір душової кабіни. Варто відзначити, що тут не спрацьовує варіант «що більше, тим краще», оскільки потрібно тверезо оцінювати можливості приміщення, але разом з тим прагнути додати максимального комфорту всім, хто користується душовою кабіною. Саме тому важливо зрозуміти, де ж знаходиться ця «золота середина». Щоб вибір був продуманіший, необхідно орієнтуватися на поради, які зібрані у цій статті. Далі ми розглянемо найпопулярніші розміри з усіма їх плюсами та мінусами.

80х80 см

Цей розмір, мабуть, найменший, який можна рекомендувати до покупки, оскільки він є більш-менш зручним для прийняття в ньому гігієнічних процедур. Як правило, під час експлуатації такої душової кабіни не відчувають жодних незручностей чоловіки середнього зросту та практично всі жінки. Оптимальною подібна сантехніка буде у тих випадках, коли ванна кімната невелика, а ви плануєте встановити у ній безліч техніки.

Душевая кабина Rea Vento 90x90 безопасное стекло, прозрачное (REA-K0913)

90х90 см

Класика у світі душових кабін. Розмір підійде всім без винятку користувачам. У ній буде зручно людям будь-якої статури. Можна бути спокійним за те, що під час купання ліктями зачепите стіни - це виключено, якщо звичайно ви не любите танцювати в душі. Окремо варто відзначити той факт, що більшість піддонів виконано саме в цьому форматі, тому вибір у вас буде розкішний.

Душевая кабина Rea Fargo 90x90 gold безопасное стекло прозрачное (REA-K4903)

100х100 см

Душ кабіни з таким розміром дозволить вам по-справжньому відчути комфорт та свободу. Встановлюють подібні моделі у просторих приміщеннях, у яких немає потреби заощаджувати вільний простір. Перебуваючи в кабіні, можна не тільки вільно рухатися, а й обтиратися рушником, не чіпляючи при цьому ліктями стіни.

Левая часть кабины Radaway Fuenta New KDD/L 100x200 стекло прозрачное (384062-01-01L)

120х90 см

Це другий за популярністю після душових кабін 90х90 см варіант душових огорож. Купують його досить часто у тих випадках, коли фізично не виходить помістити у ванну кімнату моделі з розміром 100х100 см. Душовий куточок такого розміру за рахунок своєї подовженої частини здатний створити особливий простір. Навіть люди щільної статури в ньому не почуватимуться якимось чином стиснутими в рухах.

Душевая кабина Aquaform HD Collection 120x90 стекло прозрачное, покрытие DP (103-09392P+103-09378P)

Маленькі душові кабіни

До такого виду відносять душові куточки з розміром 80х80 см. Дуже часто ті, хто купив таку сантехніку, не можуть навіть знайти душову таку ширину. Вихід з такої ситуації все ж таки існує! Для початку потрібно максимально звільнити місце, тому встановлення душової кабіни має здійснюватися насамперед. У такому разі унітаз краще вибирати з навісним типом конструкції. Раковина може бути компактною, яка встановлюється на пральну машинку, або кутову форму.

Душова кабіна Radaway Premium Plus B 90x90 скло прозоре (30473-01-01N)

Джерело: keramis.com.ua