Монтажна піна Belife - бренд, який не підведе

Коли потрібно закрити шви, заповнити пустоти або герметизувати тріщини, слід запастися якісними будівельними матеріалами. Монтажна піна Вelife виконає будь-яку роботу на високому рівні і забезпечує довговічний шар герметизації. Однокомпонентні суміші на основі поліуретану обладають унікальними експлуатаційними властивостями, практичні і зручні у використанні, за рахунок чого і завоювали популярність серед споживачів.

Монтажна піна Belife

Будівельна піна: особливості та переваги

Основне призначення монтажної піни у вигляді герметизації давно вийшло за рамки первісного призначення. У використанні продукція дозволяє виконати монтажно-ремонтні роботи іншого характеру і складності, забезпечити теплоізоляцію, з'єднати між собою різні основи, створити ефективну шумоізоляцію.

Компанія Білайф випускає поліуретанові герметики універсального складу з вмістом додаткових речовин. Від їх співвідношення залежить еластичність, твердість і ступінь розширення продукту. Суміш за своїми особливостями не висихає, а полімеризується, тому робочу поверхню попередньо зволожують для прискорення процесу затвердіння.

Запорука успішної роботи буде прямо залежати від правильності вибору монтажного матеріалу. В асортименті інтернет-магазину піна Вelife представлена ​​в наступній класифікації:

  • Професійна монтажна піна - застосовується з використанням будівельного пістолета, який дозволяє контролювати об'єм продукції, що випускається суміші.
  • Побутова - на відміну від проф продукції, її особливість полягає в низькому розширенні, тому використовувати її можуть недосвідчені майстри при виконанні невеликого ремонту.
  • Всесезонна - експлуатується для зовнішньої і внутрішньої герметизації за температури від -18 до +35 градусів Цельсія.
  • Зимова - морозостійкий вид піни, який призначений для проведення робіт при від'ємних температурах в діапазоні до -18 градусів Цельсія.

Будівельна піна: особливості та переваги

Унікальні технології виробництва забезпечують продукції Білайф широку сферу застосування і поліпшені експлуатаційні властивості. Високий рівень якості - головна перевага продукції.

Монтажна піна в роботі

Товари будівельного призначення від американського бренду вже довели свою ефективність і економічність. Споживачі з упевненістю вибирають рідкий клей, монтажну піну, які підходять не тільки для герметизації стиків і швів, а й теплоізоляції, кріплення матеріалів.

У технології застосування будівельної піни важливо дотримуватися інструкції виробника і слідувати декільком рекомендаціям:

  • Наноситися засіб може тільки на очищену і зволожену поверхню, що забезпечить швидку полімеризацію суміші.
  • Балон перед роботою витримується в умовах кімнатної температури, що покращує консистенцію суміші.
  • При видавлюванні слід враховувати ступінь розширення, щоб не допустити можливого зсуву або перекосу конструкції.

Монтажна піна в роботі

Проста у використанні будівельна піна Білайф довговічна в експлуатації, універсальна в роботі, стійка до негативних впливів. Роблячи вибір продукції на сайті інтернет-магазину, покупці завжди можуть звернутися за допомогою до консультантів. Замовлення оформлюється за кілька хвилин, а зручний спосіб оплати і доставки дозволить скористатися зручною для клієнта послугою.

Якщо ви шукайте дійсно сучасний і якісний будівельний матеріал, тоді звертайтеся до постачальника іноваційної продукції. На сайті https://belife.ua/ можна купити монтажну піну Білайф за розумною ціною на вигідних умовах.