Швидкий торт із морозива: ідеальний вибір для дітей до дня народження

Ідеальні ласощі для літнього свята. Легкий і швидкий у приготуванні, а головне, Ваші гості ніколи не здогадаються, що це морозивний торт, поки не спробують. Можна розкрити секрет, що приготування зайняло трохи більше ніж 10 хвилин, а можна залишити інтригу. До речі, такий торт стане чудовим доповненням дитячого свята.

Рецепт торту з морозива

Складові:

  • 12 шт морозива сендвіч
  • Шоколадний сироп
  • Карамельний сироп
  • 240 г збитих вершків

Як приготувати торт з морозива

1. Візьміть три пачки морозива, розгорніть їх і покладіть на тарілку. Зверху збризкайте шоколадним і карамельним сиропами. Сиропи потрібні для склеювання шарів. Робіть швидко, бо морозиво тане!

Рецепт торту з морозива

2. Тепер покладіть другий шар морозива, щоб цеглини лежали перпендикулярно до цеглинок з першого шару. Знову збризкайте шоколадним і карамельним сиропами. Повторюйте цю процедуру до тих пір, поки всі брикети морозива не будуть зібрані в один.

Рецепт торту з морозива

3. Якщо поки Ви викладали морозиво, воно трохи підтало, відправте Ваш торт до морозилки хвилин на 30 або навіть годину, щоб брикети знову стали пружними.

Рецепт торту з морозива

4. Залишилося промазати торт вершками. Ви можете використовувати магазинні, а можете приготувати домашні. Для цього Вам потрібно змішати 2 ч.л. цукрової пудри з 1 склянкою жирних вершків. Змішуйте до тих пір, поки маса не стане схожою на крем. Намажте торт-морозиво вершками рівномірно з усіх боків.

Рецепт торту з морозива

5. Готовий торт прикрашайте сиропами і відправте до морозилки не менше, ніж на 2 години. Ну, все, торт готовий! Можна збирати гостей за столом!

Рецепт торту з морозива