10 речей, яких не варто говорити, якщо ви хочете схуднути

Не говоріть так, якщо хочете схуднути 10

10. Я завжди... я ніколи...

Постійне нагадування собі: "Я ніколи не тренуюся стільки, скільки потрібно" може стати для вас психологічною перешкодою для подальших вправ для схуднення. У свою чергу, фрази типу "Я завжди розраховую калорії" обтяжують вас тиском, який може викликати збій, як тільки з'явиться якийсь зовнішній бар'єр (наприклад, відсутність інформації про калорійність екзотичних страв під час відпустки). Метод "все або нічого" може діяти як ефективний мотиватор, але тільки в деяких моментах. Більшість людей, які планують довгострокові зміни мають орієнтуватися на прагнення до досконалості, без очікування ідеальних результатів. Метод малих кроків може бути більш ефективним.

Як схуднути

9. Треба піти потренуватися

Те, що ми маємо дбати про свою фізичну форму, знає кожен. А конкретний план під назвою "я буду тренуватись" робить так, що він стає більш реальним, що, в свою чергу, підвищує ймовірність його реалізації.

не варто говорити, якщо ви хочете схуднути 8

8. Мені потрібно скинути 10 кг до наступного місяця

Звичайно, постановка мети для себе є правильним кроком. Але вона має бути реалістичною. Кращий варіант - піклуватися про себе кожен день. Якщо ви почнете дієту сьогодні, то маєте шанс заштовхнути себе в найкрасивіше плаття або костюм на вечірку, який відбудеться через рік. Однак немає нічого гіршого, ніж чинити на себе тиск у питаннях, які заздалегідь приречені на провал. Крім того, якщо цілі є гнучкими, їх легше реалізувати. Це підвищує ефективність.

не варто говорити, якщо ви хочете схуднути 7 

7. Я просто втратила 2 кілограми

Драматизм призводить до того, що ми даремно витрачаємо енергію на дії, які не ведуть до досягнення мети. Між тим, кожен крок у напрямку, є меншим або більшим успіхом.

не варто говорити, якщо ви хочете схуднути 6

6. Мені сумно, тому я їм

Багато людей сприймає солодке як спосіб втіхи і полегшення тривожних емоцій. Вони відчувають себе краще, тому починають розуміти сенс таких дій. Однак емоційна їжа не вирішує самої проблеми, а також може призвести до ожиріння. Є багато способів, щоб поліпшити собі настрій. Виправдання перед самим собою за спожиту зайву їжу психологічним нездужанням неприпустимо. 

не варто говорити, якщо ви хочете схуднути 5

5. Я заслужила цей шматок пирога

Це не зовсім брехня. Якщо ви доклали зусиль, то дійсно заслужили. Однак під час втрати ваги краще винагородити себе способом, не пов'язаним з галуззю харчування. Ми рекомендуємо спа-центр, масаж, новий одяг, вихідну екскурсію або цікаву книгу. 

не варто говорити, якщо ви хочете схуднути 4

4. У мене немає часу на здорову дієту

Так мислити - це ставити собі бар'єр, ще до того, як спробувала. Ймовірно, найбільше часу займає самонавчання в цій області – що купити, де і коли. Це, дійсно, вимагає участі, але якщо хтось дійсно хоче схуднути, може приділити трохи часу на отримання знань 
не варто говорити, якщо ви хочете схуднути 3

3. Сьогодні я зірвалась, тож я не можу

Навіть якщо ми дозволили собі занадто багато, це не привід, щоб далі їсти безконтрольно. Зайва порція пирога, який приніс колега з роботи на день народження не привід, щоб втратити все, що досі нам вдалося досягти. В обмін на це ми можемо зробити додаткову серію присідань або бонусний кілометр швидкого бігу. Можливо це і не може компенсувати тимчасової шкоди, але, безумовно, є кращою відповіддю, ніж повна відмова від своєї мети. 

не варто говорити, якщо ви хочете схуднути 2

2. Нічого не скинула цього тижня, тож мої зусилля не мають сенсу

По-перше, потрібно ставити собі реальні цілі. По – друге, замість того, щоб впадати у відчай, краще продумати ще раз всі наші дії і подумати, що ще ми можемо покращити. Можливо, насправді існують більш ефективні шляхи досягнення мети. Однак ми маємо бути впевнені в тому, що ефекти, яких ми хочемо досягти, взагалі можливо реалізувати. 
не варто говорити, якщо ви хочете схуднути 1

1. Почну в понеділок

Відтермінування початку чого-небудь відсуває той час, коли ми досягнемо бажаних результатів. Так нам легше піддаватися зневірі.