Вправи для схуднення

Вправи для схудненняПропонуємо вашій увазі досить популярний і дієвий комплекс, в якому зібрані різні вправи для схуднення в області боків, талії, живота. Виконуючи їх щодня, ви зможете розпрощатися із зайвими кілограмами і жировими відкладеннями в цих місцях в досить короткі терміни. Єдина порада перед початком — не потрібно робити це занадто завзято.

Якщо ви неправильно розрахуєте власні сили, ні до чого хорошого це не призведе. Якщо відчуваєте, що зазначені в комплексі навантаження занадто швидко стомлюють вас, зменшіть оберти: ви завжди зможете збільшити, але поступово.

Підготовка до вправ для схуднення

Будь-яке тренування починайте з 10-15 хвилин занять на тренажері. Різні види тренажерів (кардіо-, вело - і т. д.), заняття на яких ефективно прибирають жирові відкладення на боках і животі, в короткі терміни роблять талію тонкою і стрункою — хороші, добротні комплекси вправ для схуднення цих проблемних областей починаються найчастіше з розминки саме на них.

Після цього повільно, не кваплячись, зробіть по 10 нахилів в різні боки, вперед і назад. Це відновить і підготує дихальну систему до наступної вправи.

Тепер зробіть кілька таких же нахилів, але вже з гантелями. Візьміть в обидві руки, встаньте прямо, не згинаючи рук і ніг, починайте тягнутися до підлоги.

5 хвилин стрибайте на скакалці. Але це — лише початкова доза: кожен день збільшуйте тривалість цієї вправи на 1, а то і 2 хвилини. Більшість жінок помилково думають, що цей інвентар потрібен переважно для того, щоб додати гарної форми ніжкам, але це не так: якщо ви кожен день будете стрибати на скакалці хвилин 15-20, прискориться і процес спалювання жиру в боках і на животі.

Повільно, не кваплячись, почніть присідати: 3 підходи по 10-15 разів. При цьому спину намагайтесь тримати рівною і прямою.

Комплекс вправ для схуднення живота і боків

Вправа «Млин». Вона знайома всім: ноги розставте на ширину плечей, корпус зігніть на 90 градусів (під Вправа Млин для схудненняпрямим кутом), махаючи руками треба торкатися кінчиками пальців до стопи: до того ж права рука йде до лівої стопи, а ліва рука — до правої стопи.

Вправа Крісло-качалка для схудненняВправа «Крісло-качалка». ЇЇ треба робити, лежачи на підлозі, потрібно закинути руки за голову, зігнути ноги в колінах, потягтися всім тілом і ліктями до зігнутих колін.

Вправа «Велосипед». Її потрібно виконувати, також лежачи на підлозі, закинути при цьому Вправа Велосипед для схудненняруки за голову, зігнути спочатку — праву ногу в колінах, потягнутися нею до лівого ліктя. Потім поміняти ногу і лікоть.

Вправа Складний ніж для схудненняВправа «Складаний ніж». Виконується лежачи на підлозі. Потрібно підняти ноги, але при цьому не згинаючи їх, а потім почати руками тягнутися до пальців ніг.

Качайте прес: тут обмежень немає — скільки разів зможете зробити, стільки нехай і буде.Качайте прес для схуднення

Закінчуйте комплекс вправ для схуднення хула-хупом. Хула-хуп (або обруч) є одним з найбільш дієвих та ефективних коректорів таких проблемних частин жіночого тіла, як живіт, талія і боки; їм зазвичай закінчується комплекс вправ для схуднення, бо він відмінно відновлює дихання і дає потрібний напрямок процесу спалювання жирів.

Тут працює та ж система, що і з стрибками на скакалці. Ви можете почати з 5 хвилин крутіння, але щодня збільшувати тривалість вправи на 1-2 хвилини.

Щоб виточити свою фігурку і стати володаркою осиної талії і плаского животика, доведеться чимало попрацювати, але зате досягнуті результати однозначно порадують вас. Змініть не тільки свою фігуру, але і життя на краще. Нормалізуйте своє харчування, займіться спортом, ведіть здоровий спосіб життя — і в такому випадку вам не доведеться комплексувати з приводу жирових відкладень і складок на боках і животі.

Читайте також: