Ефективні дієти

Ефективні дієтиДієти завжди були дуже актуальною темою. Адже багато з нас не задоволені своєю зовнішністю і не проти дізнатися як схуднути швидко.

Коли фігура далека від ідеалу, а одяг «росте» в розмірах, більшість людей починають замислюватися над тим, як відновити форму, а для кого і придбати нову ідеальну фігуру. Що ж робити? Звичайно потрібно худнути.

Ефективні дієти для схуднення допоможуть вам позбавитися від зайвої ваги. Але яку дієту вибрати, адже майже щодня з'являються нові.

Які дієти ефективні?

Існують швидкі дієти, які гарантують зниження ваги за короткий час, і довгострокові, коли вага зменшується повільно, але хороший результат закріплюється надовго.

Кращі дієти дають можливість скинути більше 10 кг за пару місяців і, якщо дотримуватися розвантажувальних днів, то не дають зворотний ефект.

Якщо ж ви задалися питанням, як схуднути швидко, то запам'ятайте, що такі дієти не мають довгострокової дії. І все ж, якщо знизити вагу треба конче, то можна використовувати кілька простих прийомів правильного харчування:

Вживати поменше жирів

Не їсти солодкого

Скоротити прийом вуглеводів

Поменше солоного, а ось води намагайтеся пити більше

Контролюйте кількість спожитих калорій, білків, жирів та вуглеводів за допомогою калькулятора калорій
Головне якомога більше рухайтеся, а ще краще відвідувати спортзал або фітнес клуб.

Серед дієт, що дозволяють схуднути швидко, популярні англійські дієти, принципом яких є помірне харчування і дисципліна.

Але будь-яка дієта має свої особливості. Деякі з них, можливо, не підійдуть вам своїм складом продуктів і можуть завдати здоров'ю великої шкоди. Тому дієту краще підбирати індивідуально, для цього правильніше, звичайно звернутися до дієтолога. Фахівець допоможе вам схуднути швидко, підібрати ефективну дієту, а також уникнути помилок і непотрібних проб різних варіантів.

Користуйтеся дієтами розумно, не завдаючи шкоди своєму організму і тоді ідеальна вага, приплив сил, бадьорості і гарний настрій будуть вам незамінними супутниками в житті.

Рейтинг ефективних дієт

Проголосуйте за ту дієту, яка на вашу думку є найефективнішою. Бажано, звичайно, щоб ви самі скористались тією дієтою, за яку віддали свій голос, чи хоча б ваші знайомі відчули на собі її перевагу. Надсилайте ваші пропозиції наефективнішої дієти, якщо ви не знайшли її в цьому опитуванні.

{mijopolls 1}