Калькулятор калорій

Калькулятор калорій онлайнКалькулятор розрахунку калорій допоможе Вам миттєво підрахувати калорійність ваших найулюбленіших страв та продуктів онлайн. Користуватись ним надзвичайно просто. Спочатку обирайте групу продуктів, або готових страв, калорії яких ви бажаєте підрахувати. Знаходьте там потрібну страву и в стовпчику «Вага» вписуйте вагу продукта чи страви в грамах. Моментально в інших стовпчиках ви зможете побачити вміст білків, жирів та вуглеводів в потрібній вам вазі продукту чи страви. В нижній частині таблиці ви зможете побачити загальну кількість калорій вашої страви в кілокалоріях.

Онлайн калькулятор калорій чи таблиця калорійності?

Звичайно, ви можете скористатись таблицею калорійності продуктів харчування і підрахувати все самостійно. Для одного – двох простих страв цей спосіб буде неважким. Але якщо ви постійно контролюєте вміст калорій, білків, вуглеводів та жирів, то легше і швидше буде скористатись нашим онлайн калькулятором підрахунку калорій. Адже якщо страва складається з декількох інгредієнтів, яких може бути і більше десятка, то самостійний підрахунок за таблицею перетвориться на важку працю.

Підрахунок калорій і схуднення

Рахувати калорії треба не тільки, якщо ви дотримуєтесь якоїсь певної дієти. Багато людей не дотримуються правил харчування, а просто контролюють вміст білків, жирів та вуглеводів і кількість спожитих калорій – саме це допомагає їм зменшувати свою вагу, контролювати її, або просто підтримувати себе в оптимальній формі. Переваги такого методу:
1. Немає обмежень у виборі страв
2. Ви самостійно регулюєте підбір страв за кількістю калорій
3. Ви самостійно корегуєте своє харчування на підставі отриманих результатів
В будь-якому разі сподіваємось, що наш калькулятор буде вам корисним.

Калькулятор розрахунку калорій