Чим приваблюють інвесторів чотирикімнатні квартири у клубному будинку WASHINGTON Concept House

Жити в WASHINGTON Concept House — значить перебувати в центрі можливостей, насолоджуватися приватністю та якісним сервісом, добиратися до модних локацій мегаполісу протягом 10 хвилин на автівці. Резиденти зможуть обговорювати нові бізнес-ідеї в ресторані біля будинку й організовувати коктейльні вечірки на власній терасі.

Чим приваблюють інвесторів чотирикімнатні квартири

Що важливо знати про новий проєкт

  • Житловий комплекс WASHINGTON будується на Печерську. Адреса — вулиця Лабораторна, 12. Архітектори віддали перевагу динамічному фасаду, який змінює свій вигляд залежно від освітлення й кута огляду. Технологія будівництва — монолітно-каркасна. Стіни закладаються керамічною цеглою. Енергоефективності будинку сприяє мінеральна вата.

  • Модні локації Києва знаходяться за 5–10 хвилин на автівці від ЖК WASHINGTON Concept House: ТРЦ Gulliver й ЦУМ, НСК «Олімпійський», бізнес-простори й арт-галереї, концептуальні ресторани й бари, шоуруми й ательє, фітнес-клуби і йога-студії. Поруч із будинком — вся необхідна інфраструктура для розвитку, спілкування та дозвілля дитини: престижні дитячі садки, школи зі спортивними секціями та творчими гуртками, танцювальні студії, басейни, центр сучасного мистецтва М17 тощо.

  • Будинок клубного формату призначений для справжніх гурманів. У розпорядженні резидентів — сервіс «особистий кухар», розроблений у партнерстві з кращими київськими ресторанами. Внутрішня інфраструктура включає винний льох, обладнаний сейфами, власний кінотеатр та Cigar lounge. Керуюча компанія ATMOSFERA своєчасно виконує запити мешканців й надає якісний сервіс.

  • Реалізацією проєкту займається SAGA Development. Очікуваний термін завершення будівництва — III квартал 2021 року.

Квартири у ЖК WASHINGTON Concept House

Чотирикімнатні квартири в WASHINGTON Concept House (145,6–166,92 кв. м) — найкращий варіант для тих, хто цінує особистий простір кожного члена сім’ї. Передбачено три спальні, вітальню, кухню-їдальню, дві ванні кімнати й гардеробну. Тут можна організувати все, про що ви завжди мріяли — лаунж-зону з декоративним каміном, винний бар, game space, власну картинну галерею, мінігольф, повноцінний кабінет з інноваційною технікою.

Інвесторів зацікавить чотирикімнатне помешкання з терасою, де можна організовувати коктейльні вечірки або займатися йогою. Продаються також однокімнатні (від 53,22 до 79,26 кв. м), двокімнатні (від 75,15 до 89,06 кв. м) й трикімнатні (від 113,79 до 170,08 кв. М) квартири.

Актуальну вартість і умови придбання нерухомості дізнавайтеся у відділі продажів.