ПростоНет: як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації

Одним з відомих в Україні провайдерів інтернету є ProstoNet (ПростоНет). Ця компанія має великий досвід надання якісного сполучення зі світовою мережею, використовує нові технології та обладнання. Тому кількість клієнтів ProstoNet постійно збільшується. Щоб отримати доступ до послуг цього оператора, потрібно своєчасно сплачувати рахунки. Це досить зручно зробити за допомогою платіжного сервісу. Кошти можна перерахувати у зручний час без реєстрації особистого кабінету.

Як поповнити рахунок

Інтернет-провайдер ProstoNet

Інтернет-провайдер ПростоНет пропонує різні тарифи та широкий спектр послуг для своїх клієнтів. Компанія пропонує не тільки підключення до всесвітньої мережі, а й ряд інших сучасних послуг. Це також підключення цифрового телебачення, продаж сучасного обладнання. Покриття охоплює декілька областей:

 1. Винницька;
 2. Дніпропетровська;
 3. Донецька;
 4. Закарпатська;
 5. Запорізька;
 6. Кіровоградська;
 7. Полтавська;
 8. Сумська;
 9. Харківська;
 10. Херсонська;
 11. Черкаська.

Компанія ProstoNet забезпечує доступу до всесвітньої мережі високої якості. Це провайдер національного рівня, який входить до списку кращих українських сервісів. Для своїх клієнтів компанія пропонує вигідні тарифи та умови. Швидкість передачі інформації становить до 1000 Мбіт/с, що дозволяє отримати якісні послуги за оптимальною ціною.

Для представників бізнесу діють спеціальні пропозиції. Можна обрати технологію для підключення, бажану швидкість передачі даних. Також провайдер надає спектр додаткових послуг.

Щоб отримувати безперебійний інтернет, приватні та корпоративні користувачі мають своєчасно сплачувати послугу користування інтернетом. Зробити це можна за допомогою зручного платіжного сервісу.

Як поповнити інтернет-рахунок ПростоНет без особистого кабінету та реєстрації

Сплатити послуги інтернету, телебачення зручно за допомогою платіжного сервісу. Для цього потрібно лише скористатися пристроєм з виходом у інтернет. Наприклад, перейти за цією адресою - https://easypay.ua/catalog/internet/prosto-i. Не потрібно витрачати час, стоячи у чергах біля терміналу або каси. Потрібно виконати наступні дії:

 1. Можна зареєструватися або сплатити як неавторизований користувач.
 2. У розділі «Інтернет» потрібно знайти оператора ProstoNet (можна скористатися пошуком).
 3. Потрібно ввести у відповідному полі номер особового рахунку (якщо його забули, можна зателефонувати на гарячу лінію провайдера).
 4. Вказується сума, на яку потрібно поповнити рахунок в системі.
 5. Перевіривши дані, можна натиснути кнопку «Підтвердити».
 6. Далі потрібно обрати зручний спосіб оплати. Незареєстровані користувачі можуть перерахувати гроші зі своєї банківської картки.
 7. Зазначається номер банківської картки, дата закінчення її дії, та код CVV. Далі можна оплатити рахунок.

Після оплати користувач отримує квитанцію, яку можна надіслати на власну електрону пошту чи роздрукувати. Навіть без авторизації, реєстрації особистого кабінету через платіжний сервіс можна перерахувати кошти на власний рахунок в системі провайдера ПростоНет. Процедура займає всього декілька хвилин.

Але варто зазначити, що користувачі, зареєстровані у платіжному сервісі, отримують більше можливостей. Наприклад, можна обрати різні способи оплати. Зареєструвавши віртуальний гаманець у системі платіжного сервісу, можна сплатити рахунок без комісії.

Якщо сплачувати послуги з особового кабінету, можна зберегти шаблон. Це дозволить перераховувати кошти щомісяця лише у пару кліків. Можна налаштувати регулярний платіж. Встановлена сума коштів буде списуватися у встановлену дату. Тому зареєструватися дуже вигідно, щоб отримати усі переваги при користуванні платіжним сервісом.