Як уникнути відмови?

TOP Credit - Як уникнути відмови?

Кожна людина рано чи пізно стикається з відмовою в банку чи МФО під час видачі кредиту. При цьому причини відмови можуть бути різними. Необхідно враховувати і той факт, що компанії найчастіше не називають конкретну причину, через яку вони відмовляють у видачі коштів. Тому необхідно знати, у яких саме випадках можлива відмова і як підвищити ймовірність отримання кредиту.

Причини відмови

Кожна компанія має свою політику щодо видачі коштів. При цьому багато залежить від кредитної історії, від суми та інших факторів. Можна виділити найпопулярніші причини відмови фінансових установ у видачі кредиту:

 1. Вік. Багато організацій заявляють, що видають кредити людям старше 18 років. Але насправді далеко не кожна фінансова установа це робить. Це можна пояснити тим, що у такому віці немає стабільної роботи. Тому ризики неповернення коштів значно зростають. Така сама ситуація і з пенсіонерами.
 2. Перший кредит. Якщо людина не має кредитної історії, якщо вона бере позики вперше, то це може насторожувати. У такому разі також можна отримати відмову.
 3. Погана історія. Якщо раніше були проблеми з банками або є несплачені кредити, то це буде вагомою підставою для відмови у видачі коштів.
 4. Помилкові відомості. Якщо під час подання заявки людина надає помилкові або недостовірні дані про себе. При цьому співробітники можуть не лише відмовити у кредиті, а ще й звернутися до поліції, якщо документи підроблені. Служба безпеки будь-якої фінансової організації легко розпізнає такі ситуації.
 5. Багато кредитів. Якщо на момент подання заявки людина вже має кілька незакритих кредитів, то банк може просто відмовитися від видачі коштів.
 6. Рівень доходів. Стабільність доходу та його розмір є важливим фактором. Фахівці банку мають бути повністю впевнені у спроможності особи виплатити виданий їй кредит.
 7. Наявність судимості. Це не є вимогою закону або політикою банку, але може стати причиною відмови. Особливо, якщо раніше людина мали проблеми із законом саме через фінансові махінації.

Це лише найпопулярніші причини відмови у видачі кредиту, насправді їх набагато більше. Тому важливо надавати лише чесну та достовірну інформацію про себе, джерела доходу, щоб оформити кредит без відмови та проблем. У будь-якому випадку необхідно враховувати всі вищезазначені фактори. Це значно підвищить шанси отримання коштів.

Як підвищити шанси отримання кредиту

Щоб отримати кредит без відмови необхідно враховувати деякі важливі моменти. При поданні заявки до фінансової установи слід враховувати деякі важливі фактори:

 1. Необхідно правдиво та коректно заповнювати усі документи. Клієнт банку повинен надавати лише правдиву та достовірну інформацію про себе. Це значно підвищить шанси отримання коштів.
 2. Дохід. Потрібно мати стабільний дохід. Це дозволить співробітникам банку зробити висновок про те, що позичальник може у зазначені терміни виплатити кредит.
 3. Важливою перевагою буде надання даних про наявність майна, наприклад, транспорту, квартири, дачі.
 4. Якщо є додатковий дохід, то бажано це вказувати, але його треба підтвердити та бажано документально. Це підвищить шанси на успіх.
 5. На всі питання працівників потрібно відповідати впевнено, чітко та правдиво.

Дотримуючись зазначених порад, можна значно підвищити ймовірність отримання кредиту в будь-якому банку. Якщо все зробити правильно, то ймовірність відмови у видачі кредиту буде мінімальною.