Кредити для студентів: як легко та просто отримати першу позику?

Студентські роки пов’язані з витратами, про які людина, що знаходилася під опікою батьків, навіть і не підозрювала. Щоб швидко отримати потрібну суму грошей, можна звернутися до кредитних сервісів або банків. Однак не всі фінансові організації погоджуються кредитувати таку категорію клієнтів. Розберемося, куди ж звертатися студенту за фінансовою допомогою.

Кредити для студентів

Куди може звернутися студент?

Щоб отримати кредит без довідки про доходи, студент може обрати одну з пропозицій МФО, що працюють і консультують у режимі онлайн. Більшість таких організацій працюють за схожим принципом. Клієнт заповнює заявку на сайті, прикріплює до неї скановані копії паспорту та ідентифікаційного коду та через 15–20 хвилин може отримати гроші на картку. Важлива умова — для схвалення кредиту позичальнику має виповнитися 18 років.

Під час оформлення кредиту потрібно уважно прочитати угоду та дізнатися, яку суму та в які терміни фінансова установа очікує отримати від позичальника. Варто запитати у консультанта про наявні штрафні санкції у разі несвоєчасної виплати боргу та можливість пролонгації кредиту.  

Пропонуємо перелік мікрофінансових організацій, де студенту можуть допомогти:

  • «ШвидкоГроші». Зручний онлайн-сервіс, де можна отримати позику всього за 20 хвилин. Організація видає кредити на підставі наявності будь-якого джерела доходу, стипендії або соціальних виплат. Для оформлення кредиту вам не потрібні поручителі, варто лише надати вищезазначені документи. Максимальна сума — 20 000 грн.
  • Moneyveo — піонер на українському ринку мікрокредитування, що видає позики онлайн 24 години на добу. Весь процес від розгляду заявки до видачі коштів повністю автоматизований. Новий клієнт сервісу може розраховувати на суму від 100 до 17 000 гривень. У разі повторних звернень ліміт збільшується. Щоб оформити кредит онлайн без довідки, потрібен паспорт та ідентифікаційний код. Сервіс працює без поручителів і прихованих комісій.
  • Credit Plus — це зручний сервіс онлайн-позик. Під час першого звернення клієнтові пропонується відсоткова ставка 0,01% та максимальна сума до 10 000 гривень на особистий рахунок. При повторному зверненні грошовий ліміт збільшується до 20 000 гривень.
  • MyCredit — це простий, швидкий та прозорий сервіс, що може допомогти в скрутну хвилину. Для оформлення кредиту потрібно мінімум документів і 15 хвилин вашого часу. Компанія дає перший кредит під 0,01% з лімітом до 6 000 гривень. Сервіс схвалює більшість заявок, тому студенти легко можуть отримати кредит онлайн без довідки про доходи.

Під час оформлення кредиту важливо пам'ятати про конфіденційність інформації та надійність компанії-позичальника. Обирайте сервіси, що дотримуються чинного законодавства стосовно захисту прав користувача та мають відповідну ліцензію. Дізнайтеся, яким чином забезпечується приватність даних, перевіривши наявність сертифікату PCI DSS (зазвичай така інформація є на сайті). Також обов’язково ознайомтеся з відгуками: це допоможе прийняти правильне рішення та захиститися від шахраїв.