Ім'я Георгій

Опис імені

Значення імені Георгій

"Землероб", "Глибокий", 

Походження імені Георгій

Георгій – чоловіче особисте ім'я, походить від грецького Γεώργιος («Георгіос») - «зем-лероб». У давньогрецькій міфології «Георгос» - один з епітетів Зевса, якого вважали головним покровителем землеробства. 

Крім численних зменшувально-пестливих форм імені Георгій в українській мові існують два похідних від нього імен - Юрій та Єгор, які набули широкого поширення і визнані з 1930-х років самостійними іменами.

Характеристика імені Георгій

Георгій ГонгадзеГеоргій не здатен на помсту. Навіть серйозну образу може забути через якийсь час. Значення цього імені для хлопчика розповідає про досить нетовариську дитину, яка вважає за краще грати самостійно, без однолітків. Але це аж ніяк не свідчить про при-родну скутість. Просто Георгію страшно першому підійти до хлопців і запропонувати разом заграти.

Тлумачення імені дозволяє судити про такого чоловіка як про володаря веселої вдачі та прекрасного почуття гумору. Пам'ять у нього гарна і ця людина безумовно володіє цінним умінням зберігати секрети. Невідомі люди у Георгія викликають побоювання і насторожене ставлення.

Значення імені Георгій для дитини робить хлопчика доброзичливим та добродушним. Завдяки цим якостям навколо нього завжди збирається велика кількість друзів та подруг.

Жінок Георгій приваблює своєю зовнішньою веселістю та легкістю у спілкуванні в доповненні з романтизмом. Для представниць прекрасної статі у відносинах з такими чоловіками також мають значення і цікаві розмови.

У чоловіка завжди великий вибір партнерок, тому він не надає серйозного значення ви-бору супутниці життя. Саме це часто і штовхає на вчинення помилок у виборі жінки. Дівчата йому подобаються веселі та легкі на підйом, що означає присутність нетерпимості до зануд та скандалісток.

Через велику популярність у жінок Георгію нелегко зробити вдалий вибір супутниці життя. Це означає, що подружнє життя рідко складається вдало. Змінити цю ситуацію можливо, якщо чоловік перегляне своє ставлення до сімейного життя і стане більше цінувати жінку, яка знаходиться поруч з ним. Взаємна повага в такому шлюбі відіграє велике значення.

Права та обов'язки лідера сімейного життя Георгій зазвичай покладає на свою дружину, але також не проти поділити їх порівну. Гроші в такій сім'ї зберігаються саме у дружини. Передача прав на розпорядження сімейним бюджетом жінці здається чоловіку зручним.

З дітьми чоловік спілкується тільки нетривалий час. Любить гуляти з ними на вулиці і в парках. 

Георгію варто вибирати для себе ту професійну діяльність, яка пов'язана з необхідністю використовувати свою розвинену фантазію. Йому легко домогтися успіху у науковій діяльності. Крім цього чоловік нерідко робить кар'єру військового, а значить, здатний справно виконувати та віддавати накази.

Відомі особистості на ім’я Георгій:

Георгій Гонгадзе — громадський діяч, український опозиційний журналіст грузинського походження, відомий своїми критичними антивладними виступами. 

Георгій Книш — український поет, письменник, член Спілки письменників України.

Георгій Данелія — радянський кінорежисер та сценарист.

Георгій Нарбут  — український художник-графік, ілюстратор, автор перших українських державних знаків.

Георгій Пфейффер — український математик.

Георгій Морозюк  — радянський та український актор театру і кіно.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ