Ім'я Олександр

Опис імені

Значення імені Олександр

"захисник, чоловік"

Походження імені Олександр

ім'я має грецьке коріння і походить від слів "алексо" – "захищати" та "андрос" – "чоловік"

Привітання для Олександра з Днем Народження

З Днем Народження, Саша!

З Днем ангела, Олександр!

Характеристика імені Олександр

Олександр УсикЧоловіче ім'я Олександр є одним з найпопулярніших імен в усьому світі. Вже з ранніх років хлопчик сміливий, ініціативний і розумний. Тлумачення імені в дитячі роки набуває особливого сенсу.

Малюк відрізняється врівноваженістю в той же час він має розвинену фантазію і рухливість. Олександр може годинами захоплено малювати, а може цілий день бігати з друзями на вулиці. Молодші брати та сестри для хлопчика ніколи не бувають тягарем — він завжди їх чимось захоплює, придумує для них ігри та розваги. Значення імені Олександр для дитини — самостійність та відповідальність.

Навчання в школі не викликає у хлопчика особливих труднощів. Якщо він досить посидющий, то може стати кращим учнем у класі. Але, зазвичай, дитина не женеться за кращими результатами і не має великих амбіцій у навчанні. У класі він однаково товаришує як з хлопчиками, так і з дівчатками.Найчастіше в шкільні роки Олександр серйозно захоплюється танцями або спортом.

Значення імені Олександр для хлопчика дуже сприятливе в підліткові роки. Юнацький максималізм, комплекси які ніби не стосуються молодої людини. Дорослішаючи, він не має проблем з підвищеною або завищеною самооцінкою, адекватно реагує на критику і не конфліктує з батьками.

У зрілі роки Олександр знає собі ціну. Він впевнений у собі, цілеспрямований та має чіткі пріоритети в житті. Завдяки позитивним рисам характеру, вмінню знайти спільну мову практично з будь-якою людиною, він домагається в житті всього, що бажає.

В коханні наш герой виявляє слабкість. Це означає, що закоханий у жінку, він готовий йти на будь-які жертви і домагатися відповідних почуттів будь-якими способами. Якщо жінка не відповідає взаємністю, він довгий час переживає невдачі і спогади про невдалі стосунки залишаються у нього в пам'яті на все життя. Гнучкість характеру Олександра дає йому можливість підлаштуватися під свою обраницю, однак, якщо почуття згасають, він не особливо обтяжує себе поясненнями.

Велике значення в коханій жінці для цього чоловіка має не стільки зовнішність, скільки інтелект. Йому подобаються розумні, з розвиненим почуттям гумору представниці протилежної статі. Наш герой рано одружується. Юнацька любов переростає в шлюб або тривалі серйозні стосунки. Але перший любовний досвід виявляється далеко не останніми.

Одружившись у більш зрілому віці, Олександр орієнтується вже не стільки на почуття, скільки на розум. В цьому випадку шлюб буває довговічним та щасливим. Разом з коханою жінкою він отримує вірного друга, турботливу матір та невтомну коханку. Саме ці якості мають для чоловіка значення при виборі супутниці життя.

У сімейному житті Олександр бере на себе всю відповідальність за своїх близьких. Він встигає виховувати дітей, приділяти час дружині і при цьому забезпечувати безбідне існування своєї сім'ї. Велике значення у своєму помешканні він надає частим перестановкам та зміні стилю інтер'єру. Колір штор в залі або малюнок на шпалерах у спальні може змінюватися так само часто, як і настрій батька сімейства. Наш герой легкий на підйом. Це означає, що життя з ним схоже на вулкан.

Сімейний відпочинок або вільне проведення часу він не планує за місяці або тижні наперед. Всі рішення Олександра спонтанні, тому з’являється відчуття куражу та свята. Наш герой підтримує теплі родинні стосунки не тільки зі своїми батьками та родичами, а також з тестем і тещею. Батьки дружини зазвичай обожнюють свого зятя і він відповідає їм взаємністю.

Олександр — природжений лідер та керівник, а, значить, він завжди прагне рухатись вперед. Кар'єра чоловіка починається з самих низів. Він з цікавістю та відповідально ставиться до будь-яких своїх обов'язків. Досягнувши високих показників на своєму робочому місці, він просувається вперед. В колективі Олександра поважають, він готовий допомогти всім, хто просить у нього допомоги. Завдяки позитивним рисам характеру, він завойовує симпатію колег.

Великого успіху Олександр доб'ється в комерції, дизайні, журналістиці, адмініструванні. Ким би не працював наш герой, скрізь він завойовує визнання і в підсумку досягає верхньої щаблі кар'єрних сходів. Найчастіше набравшись необхідного досвіду, він пускається в самостійне плавання.

Від природи володіючи сміливим та рішучим характером, він створює власний бізнес. Власна справа для чоловіка має величезне значення. Тут він виявляє себе сповна. Наш герой стає не тільки успішним бізнесменом, але і розумним, мудрим керівником.

Відомі особистості:
Олександр Македонський — македонський цар, великий полководець.

Олександр Альохін — видатний російський і французький шахіст, четвертий в історії чемпіон світу з шахів. Шаховий теоретик і літератор. Доктор права.

Олександр Пономарьов  — український співак,телеведучий.

Александр Дюма — французький письменник (драматург, прозаїк, поет)

Олександр Іванович Кандиба — український письменник, поет, драматург, представник символізму. Свої твори публікував під псевдонімом Олександр Олесь. 

Олександр Усик — український професіональний боксер. 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ